Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> "Чай з ректором" очима студентів
"Чай з ректором" очима студентів

 

10 лютого 2009 року відбулася зустріч представників студентського активу з ректором КУП НАНУ, професором Юрієм Ладиславовичем Бошицьким. Треба відмітити, що далеко не всі представники активу університету змогли бути присутніми на цій зустрічі за різними, але поважними причинами. Але представники основних напрямів громадської роботи мали нагоду поспілкуватися з ректором, виявити основні і нагальні проблеми.

На зустрічі розглядалися актуальні питання та пропозиції які були пов’язані з оптимізацією студентського життя у 2 семестрі 2008-2009 навчального року. З них створення загально-університетської студентської газети «Вісник Київського університету права НАНУ», підготовка рекламного ролику «КУП НАНУ очима студентів», створення групи лекторів в рамках програми «Правова освіта для молоді», створення університетської команди «КВК», визначення нових напрямків проекту «Пізнай свій край».

Всі студентські пропозиції були охоче прийняті ректором, і він вирішив допомогти студентам у всіх напрямках їхньої роботи.
Під час зустрічі у всіх складувалося відчуття, що ми не тільки студенти, а й свого роду ділові партнери, оскільки ректор дуже активно йшов на співпрацю, і був згоден допомогти нам у всьому, якщо це дійсно піде на користь нам і університету.

 

За дорученням зав. відділом роботи з студенами
Кригіної А.О - студент групи
Д-35, Остапенко Владислав

 

Підписка на новини






Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg