Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Делегація КУП НАНУ на шляху до Дебрецену (Угорщина)
Делегація КУП НАНУ на шляху до Дебрецену (Угорщина)
     Делегація від Київського університету права НАН України  на чолі з ректором, професором Юрієм Бошицьким візьме участь у  IX  спільній українсько-угорській Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні питання європейської цивілістики: досвід Угорщини та України», яка проходитиме 25-26 квітня 2018 року на базі Дебреценського університету (Угорщина).
    Студенти та професорсько-викладацький склад КУП НАНУ виступлять із змістовними доповідями, що стосуються соціально-філософського аналізу інтелектуальної власності; використання результатів інтелектуальної діяльності у складі складного об'єкту в Україні, а також, проблем законодавства України в сфері захисту прав інтелектуальної власності в мережі інтернет. Кожна доповідь від представників  університету буде презентована англійською мовою та  супроводжуватись  яскравою презентацією.
debre1.jpg
debre2.jpg

    Також, в рамках  конференції відбудеться презентація наукових праць за матеріалами VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми цивілістики (на прикладі України та Угорщини). Крім того, студентам випаде нагода взяти участь у відкритій лекції Голови Національного департаменту з захисту даних та свободи інформації, Омбудсмена Угорського Парламенту з питань захисту даних та свободи інформації (1996-2008 рр.) (Угорщина),  почесного доктора Київського університету права НАН України Аттіли Петерфалві.
    Ще однією знаковою подією буде участь делегації КУП НАНУ в круглому столі та  урочистостях з нагоди святкування 65-річного ювілею директора Інституту цивілістики Дебреценського університету, професора Гьорга Чечі, який є хорошим другом та партнером Київського університету права НАН України, а також ініціатором  спільних конференцій.
    Бажаємо усім учасникам конференції успіхів, конструктивної роботи і нових здобутків.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg