Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Делегація КУП НАНУ відвідала Національну асамблею (Парламент) Угорщини
Делегація КУП НАНУ відвідала Національну асамблею (Парламент) Угорщини

    У рамках візиту до Угорщини 18 вересня 2018 року студенти та науковці КУП НАНУ на чолі з ректором Ю. Бошицьким відвідали Національну асамблею (Парламент) Угорщини.
    Зокрема, знайомство з діяльністю Парламенту розпочалось із візиту до музейно-виставкового центру, під назвою «Тисячоліття угорського законодавства», де представники КУП НАНУ мали унікальну можливість прослухати історію формування законодавства Угорщини від Середньовіччя до сьогодення. 
budap6.jpg
budap2.jpg
budap5.jpg
    Також, делегація побувала на засіданні Національної асамблеї Угорщини та на власні очі побачила як відбувається розгляд важливих питань державного значення.
    Приємною була зустріч із Представником українскої національної меншини в парламенті Угорщині пані Брігіттою Суперак, яка поділилася прогресивним досвідом у цій сфері та вказала на пріорітетні завдання своєї діяльності.
budap1.jpg
budap3.jpg
budap4.jpg
    Крім того, пізнавальним було прослухати лекцію члена Комітету з правових питань Національної асамблеї Угорщини пана Андраш Кадаш щодо особливостей виборчої системи Угорщини, структури, складу і діяльності даної інституції.
    За підсумками презентаційної лекції відбулася жвава дискусія між колегами з України та Угорщини. Пізнавальна активність студентів продовжилась за дипломатичним обідом у стінах Національної асамблеї Угорщини. Необхідно зазначити, що дана подія є унікальною для формування світогляду та професійних навичок юристів та юристів-міжнародників.


Візитівка Парламенту Угорщини
parl4.jpg parl3.jpg
parl1.jpg parl2.jpg
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg