Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Делегація КУП НАНУ відвідала Верховну раду Автономної Республіки Аджарія
Делегація КУП НАНУ відвідала Верховну раду Автономної Республіки Аджарія
    В рамках перебування в Грузії, під час проведення спільної літньої школи КУП НАНУ та БДУ імені Шота Руставелі, делегація нашого університету, на  чолі з ректором Юрієм Бошицьким, на запрошення   голови Верховної ради Автономної Республіки Аджарія Давида Габаїдзе відвідала аджарський парламент.
    Зустріч пройшла надзвичайно цікаво та конструктивно, по діловому та  у дружній атмосфері. Пан Габаїдзе  розповів про особливості діяльності вищого законодавчого органу країни, законопроектну роботу та перспективи діяльності парламенту та міжеародні звязки. Спікер парламенту Аджарії торкнувся  визначних подій  її історичного минулого, адже територія Аджарії свого часу була місцем боротьби між Римом та Іраном, її часто  спустошували своїми набігами араби, сельджуки та монголи.
ajar1.jpg
ajar2.jpg
ajar3.jpg

    В Аджарії  був збудований перший нафтопровід від Каспійського до Чорного моря — Баку-Батум.  А після повалення тоталітарного режиму  Аджарії вдалося уникнути  хаосу громадянської війни. Для студентів  КУП НАНУ, майбутніх правознавців, було цікаво дізнатися, що саме у Батумі   знаходиться  резиденція Конституційного суду Грузії.
    Пан Д. Габаїдзе підкреслив значення співпраці між КУП НАНУ та БДУ імені Шота Руставелі для зближення наукового і освітнього життя наших країн. Також він зазначив, що  Міжнародна літня школа "Право Європейського Союзу та європейська інтеграція південного Кавказу" внесла значний вклад у більш широке розуміння питань  розвитку демократизації республіки. Так, у зв'язку зі зростаючою роллю Аджарії у міжнародних відносинах,  набуває особливої ваги вивчення політичної трансформації країни та її впливу на зовнішню політику, зокрема на євроінтеграційну стратегію. Нині є потреба  збільшення впливу ЄС в регіоні, оскільки стабільність політичної системи, вирішення територіальних конфліктів на теренах Південного Кавказу є важливим чинником європейської безпеки.
ajar4.jpg
ajar5.jpg
ajar6.jpg

    Ректор КУП НАНУ Ю. Бошицький зазначив, що мету проекту – дослідити актуальні питання міжнародного права та  теоретичних аспектів європеїзації завдяки цікавими і грунтовними  за змістом лекціями - реалізовано. Було  акцентовано увагу на  необхідності подальшого поглиблення співробітництва  задля вивчення правових засад для вирішення конкретних завдань, пов'язаних із європейським вектором зовнішньої політики Грузії та України. Наші країни мають багато спільного і важливий більш зближуючий компонент правових та наукових інтересів є питання саме  євроінтеграції. Невипадково предметом студій Міжнародної літньої школи став аналіз та вивчення  міжнародно-правових актів, документів Європейського Союзу та Ради Європи по різним напрямках суспільних відносин. А європейська політика сусідства,  а також програми політичних партій, в яких чітко віддзеркалюються європейські прагнення Грузії є надзвичайно важливими і для України, для науковців і безумовно для студентів – майбутніх правників.
ajar7.jpg
ajar8.jpg
ajar9.jpg

    На завершення, ректор  подякував Голові парламенту Автономної Республіки Аджарія Давиду Габаїдзе за унікальну можливість щирого спілкування з молоддю, гостинний прийом та можливість конструктивного діалогу в стінах парламенту та презентував для бібліотеки парламенту деякі видання КУП НАНУ та  пам’ятні подарунки з символікою університету.
    На зустрічі також були присутні  директор Рівненського інституту КУП НАНУ Володимир Якимчук, науковці та студенти нашого університету, а також професор Адам Махарадзе та нові партнери КУП НАНУ.


Відділ міжнародних звя'зків та грантів КУП НАНУ    
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg