Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Делегація КУП НАНУ взяла участь у роботі Загальних зборів Відділення історії, філософії та права НАН України
     12 квітня 2017 року делегація КУП НАНУ на чолі з ректором Ю. Л. Бошицьким взяла участь у роботі Загальних зборів Відділення історії, філософії та права Національної академії наук України.  
     Учасники заслухали й обговорили доповідь академіка-секретаря Відділення історії, філософії та права академіка НАН України В. А. Смолія та ухвалили постанову про підсумки наукової діяльності 2016 році та перспективам розвитку фундаментальних і прикладних досліджень у галузі соціогуманітарних наук.

    Зокрема відзначалося, що у Київському університеті права НАН України під керівництвом Ю. Л. Бошицького досліджувалися актуальні проблеми державотворення, теоретико-методологічні засади розвитку правової системи України.
   Присутніх студентів КУП НАНУ зацікавив той факт, що вагоме місце в діяльності Академії посідає робота з молоддю, залучення її до наукової діяльності. Відділення НАН України докладає значних зусиль для забезпечення участі молодих науковців у різноманітних конкурсах на отримання грантів, премій, стипендій.
     На науковій сесії зборів було обговорено актуальні проблеми консолідації українського суспільства та його інтеграції у європейський соціокультурний простір.

    Також відбулось вручення дипломів лауреатам премій НАН України та грамот молодим ученим та студентам.

 Підготував В. М. Іванов

 

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg