Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Делегація КУП НАНУ взяла участь у роботі Загальних зборів Відділення історії, філософії та права НАН України
Делегація КУП НАНУ взяла участь у роботі Загальних зборів Відділення історії, філософії та права НАН України
     24 квітня 2018 року делегація КУП НАНУ на чолі з ректором, професором Ю.Л. Бошицьким взяла участь у роботі Загальних зборів Відділення історії, філософії та права Національної академії наук України.  
     Учасники заслухали й обговорили доповідь академіка-секретаря Відділення історії, філософії та права НАН України, академіка НАН України В.А. Смолія та ухвалили постанову про підсумки наукової діяльності установ Відділення в 2017 році та перспективи розвитку фундаментальних і прикладних досліджень у галузі соціогуманітарних наук.
zboru1.jpg zboru2.jpg
zboru3.jpg

    Для студентів КУП НАНУ можливість бути присутніми на науковому заході такого рівня не тільки велика честь, а й новий досвід.  
    Цікавою для майбутніх юристів стала і наукова сесія. Присутні заслухали  доповідь заступника директора з наукової роботи Інституту соціології НАН України, член-кореспондента НАН України Є.І. Головахи на тему: «Академічна соціологія і сучасне українське суспільство: теорії, дослідження. практики» та заступника директора з наукової роботи Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України, член-кореспондента НАН України О.М. Майбороди на тему: «Політичні перспективи вирішення проблем виходу з кризової ситуації на сучасному етапі».
zboru4.jpg
zboru5.jpg
zboru6.jpg

    Ректор Ю.Л. Бошицький виступив з доповіддю на тему: «Інтеграція Київського університету права НАН України в європейський освітній та науковий простір: досвід і перспективи» . Зокрема, ректор зазначив, що основними напрямами роботи КУП НАНУ із забезпечення інтеграції у європейський та світовий освітній простір є:
-    реалізація спільних міжнародних  наукових та освітніх проектів у галузі права та міжнародних відносин;
-    навчання студентів за кордоном за програмами обміну та стажування у провідних європейських університетах згідно з вимогами Болонського процесу;
-    стажування науково-педагогічних працівників  в європейських вишах;
-    впровадження сучасних  інформаційно-інноваційних технологій;
-    спільна розробка комплексів підручників нового покоління;
-    проведення міжнародних науково-практичних конференцій;
-    узагальнення і впровадження практики вузів сусідніх країн ЄС.
    Присутніх студентів КУП НАН України зацікавив той факт, що вагоме місце в діяльності НАН України посідає робота з молоддю, залучення її до наукової діяльності. Відділення історії, філософії та права НАН України докладає значних зусиль для забезпечення участі молодих науковців у різноманітних конкурсах на отримання грантів, премій, стипендій.
zboru7.jpg
zboru8.jpg
zboru9.jpg

    Також відбулось вручення дипломів лауреатам премій НАН України та грамот молодим ученим і студентам.
zboru10.jpg
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg