Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Делегація КУП НАНУ взяла участь у XVI науково-практичній конференції «Проблеми підготовки фахівців з інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності»
     21 квітня 2016 року ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький делегував представників університету для участі у XVI науково-практичній конференції «Проблеми підготовки фахівців з інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності».
     Організаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Одеська юридична академія», Державна служба інтелектуальної власності України, Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України.
     Відкрив конференцію директор Інституту інтелектуальної власності Національного університету «Одеська юридична академія» в м. Києві, доктор юридичних наук, доцент Дмитро Андреєв. З привітальними словами до гостей та учасників конференції звернувся і посол ЄС в Україні – Ян Томбінські.
     Серед учасників заходу були науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів та наукових установ України, представники міністерств і відомств, студенти Інституту інтелектуальної власності Національного університету «Одеська юридична академія» в м. Києві.

     На конференції розглядалися актуальні питання підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері інтелектуальної власності за новим переліком спеціальностей МОН: «Інтелектуальна власність», «Управління інноваційною діяльністю», «Консолідована інформація»; проводилася інформаційно-аналітична та інноваційна діяльності по запровадженню новітніх методів навчання у навчальному процесі та проблемі плагіату у вищих навчальних закладах.
     Від Київського університету права НАН України з доповідями виступили Роман Шишка, завідувач сектору права інтелектуальної власності та інноваційних технологій кафедри цивільного та трудового права та Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи, яка акцентувала увагу присутніх на тому, що в КУП НАНУ спільно з Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством (УАПП) знаходиться єдиний в Україні музей контрафактної продукції. Також, для тих, хто вивчає галузь права в Київського університету права НАН України зосереджена єдина Бібліотека-дипозитарій ВОІВ.

     Сутнісний аналіз змісту програми конференції засвідчив, що виступи, які були заплановані викликали жвавий інтерес, їх тематика стала предметом плідного обговорення та дискусії, а результати конференції найдуть своє втілення в освітянській, науковій і практичній діяльності.
  Прес-секретар КУП НАНУ
 Микитенко А. П.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg