Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
День бібліотек в КУП НАНУ
      Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначається в нашій країні 30 вересня, свідчить про глибоку повагу нашого народу до інтелектуальних та духовних надбань людства і про визнання ролі, які відіграють бібліотеки у процесі формування та розвитку особистості. Київський університет права НАН України приділяє велику увагу своїй бібліотеці, яскравим підтвердженням чому були заходи, проведені з нагоди Дня бібліотек.
       Всеукраїнський День бібліотек в Київському університеті права святкували і бібліотекарі, і їх читачі – студенти університету, які завдяки послугам бібліотеки користуються сучасною інформацією, черпають з книжкових джерел знання, сили та добросердність.
      Студенти І курсу організували та провели флеш-моб «Читаймо разом», відеозапис флеш-мобу був зроблений центром інформаційних технологій університету та розміщений на сайті www.youtube.com .

       Актив студентського самоврядування привітав співробітників бібліотеки з професійним святом та подарував цінні книги: подарункове видання «Государя» Макіавеллі та енциклопедію «Шедеври світової архітектури», яка поповнила колекцію, що створюється в рамках університетського проекту «Інтелектуальна власність: перлини світового мистецтва – студентській молоді».
       Студенти відділення міжнародного права провели акцію «Зроби перерву цікавою», під час якої читали та обговорювали кумедні закони країн світу.
Студенти та співробітники університету охоче взяли участь у буккроссінгу – сучасному міжнародному русі книги. В університеті був оголошений «Тиждень звільнення книги», організована мобільна «Безпечна поличка» буккроссінгу.
       Бібліотека також приготувала подарунок своїм читачам: до свята була оформлена книжкова виставка нових надходжень художньої літератури, довідково-біографічних видань та науково-популярних енциклопедій, якими із задоволенням користуються читачі.
З професійним святом бібліотекарів привітав ректор Ю.Л. Бошицький, викладачі та співробітники університету.
Студентка ІV курсу Відділення міжнародного права Дроздова Ю.В.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg