Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> День відкритих дверей в КУП НАН України
День відкритих дверей в КУП НАН України

23 березня 2019 року в Київському університеті права НАН України  відбувся День відкритих дверей, на який завітали випускники шкіл-майбутні абітурієнти.

Гості університету – майбутні студенти та їх батьки мали нагоду познайомитися з навчанням в КУП НАНУ. До уваги відвідувачів були відкриті кабінети: науково-навчальна бібліотека, криміналістична лабораторія, музеї криміналістики ім. Ганса Гросса, кабінет історії українського права ім. М.П. Василенка та багато іншого.

 Для університету важливо донести до кожного абітурієнта, що завітали на День відкритих дверей, гарантії отримання знань і можливостей розвитку як професійного, так й особистого, які можна здобути навчаючись у Київському університеті права НАН України.

 КУП НАНУ готує фахівців за напрямами підготовки 081 «Право» і 293 «Міжнародне право». Абітурієнти мали можливість дізнатися про креативні проекти, започатковані в стінах університету: «Інтелектуальна власність в Україні – перлини сучасної літератури для студентської молоді», «Україна в руках талановитої молоді», «Пізнай всій край» тощо. Інноваційною формою навчання є майстер-класи, які проводять відомі вітчизняні та зарубіжні вчені у галузі юриспруденції, юристи-практики, державні діячі.

  У абітурієнтів була чудова нагода поспілкуватись з професорсько-викладацьким складом Університету, особисто переконавшись у їх компетентності і професіоналізмі, адже діалог між викладачем та студентом – це завжди запорука взаєморозуміння, що веде до підвищення рівня обізнаності студентства, які будуть майбутніми фахівцями в галузі права.

Ласкаво запрошуємо на навчання до Київського університету права НАН України!

Декан юридичного факультету Тарасевич Т.Ю.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg