Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Дипломатичний сніданок студентів Київського університету права НАН України
     У рамках співпраці між Київським університетом права НАН України та Посольством Угорщини та на запрошення Надзвичайного Посланника і Повноважного Міністра Посольства Угорщини, заступника глави місії, пана Ласло Чаба Пап, 13 квітня 2017 р. студенти Університету взяли участь у дипломатичному сніданку у Посольстві Угорщини.
      Проведення сніданку стало можливим завдяки сприянню ректора Київського університету права НАН України, професора, заслуженого юриста України, Юрія Бошицького. Студенти Університету отримали нагоду шляхом безпосереднього спілкування здобути унікальний практичний дипломатичний досвід міжнародного рівня.
      Учасники круглого столу провели новий для університету формат зустрічі, в ході якої було піднято багато актуальних питань. Знаково, що спілкування відбувалося англійською мовою.
      Під час зустрічі, увагу учасників заходу було зосереджено на історичних аспектах встановлення дипломатичних відносин України та Угорщини, погляд студентів на політичну і економічну ситуацію в Україні, особливості розвитку освіти в Україні, стан майбутнього безвізового режиму України та перспективи приєднання нашої держави до Європейського Союзу. Окремим питанням стало обговорення перспектив здобуття освіти в Угорщині, а саме можливість стипендіального навчання магістрів.

      У заході взяли участь: Надзвичайний Посланник і Повноважний Міністр Посольства Угорщини, заступник глави місії пан Ласло Чаба Пап, Третій секретар Посольства Угорщини в Україні, пані Естер Немет, студенти КУП НАН України – Горбонос Тетяна, Абраамян Анна, Миркєєв Ярослав, Накопія Ніколас, Якубенко Олексій і викладач кафери міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАН України, Харчук Олександр.
     Для студентів Київського університету права, як майбутніх фахівців-міжнародників, було неоціненно побачити і відчути повноту атмосфери дипломатичної професії, випробувати на практиці здобуті навички дипломатичного протоколу та етикету, отримати практику спілкування іноземною мовою із фаховим дипломатом.
     Зустріч пройшла в дружній та конструктивній атмосфері із запрошенням представників угорської сторони зробити постійним такий формат спілкування із студентством Університету.

Підготував О. О. Харчук

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg