Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> До 150-річчя з дня народження Лесі Українки у КУП НАН України пройшов урочистий семінар-практикум на тему: «Вічно живі й актуальні настанови творчості Великої Поетеси»
До 150-річчя з дня народження Лесі Українки у КУП НАН України пройшов урочистий семінар-практикум на тему: «Вічно живі й актуальні настанови творчості Великої Поетеси»
25 лютого 2021 р. у Київському університеті права НАН України відбувся урочистий семінар-практикум на тему: «Вічно живі й актуальні настанови творчості Великої Поетеси», присвячений 150 річниці від дня народження видатної поетеси та громадської діячки Лариси Петрівни Косач (Лесі Українки). З огляду на карантинні обмеження, семінар було проведено у дистанційному режимі. 
Організаторами заходу виступили кафедра загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін та студенти першого курсу спеціальності «Право» КУП НАН України. 
Семінар-практикум відбувся за сприяння ректора Київського університету права НАН України, професора Ю.Л. Бошицького в рамках університетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини літератури». Мета заходу полягала у вшануванні та популяризації серед молодого покоління багатогранної творчості Лесі Українки, величі її духу, любові до життя та свого рідного краю.
В урочистому семінарі взяли участь ректор КУП НАН України, професор Ю.Л. Бошицький, проректор з навчально-методичної та наукової роботи О.О. Хорватова, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін К.С. Лісова, доцент кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін О.В. Некряч (організатор), завідувач науковою бібліотекою Т.Ю. Ярошевська та інші.
Майбутні юристи підготували цікаві та яскраві презентації про життєву долю поетеси, біографічні розвідки, творчу та громадську діяльність Лариси Петрівни Косач. Проте найбільше здобули овацій виступи студентів, які декламували поезію Лесі Українки на фоні слайд-шоу зі світлин поетеси. Молоді правники вразили не лише майстерним і чуйним прочитанням віршів, але й власним аналізом поезії, обраної для декламування.
Наприкінці заходу усі присутні подякували студентам за справжнє свято, яке вони створили, висвітливши нелегку життєву долю та патріотизм Великої Поетеси, а особливо за глибинне прочитання поезії.Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »