Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> До Міжнародного дня студента в КУП НАНУ відкрито виставку творів образотворчого мистецтва
До Міжнародного дня студента в КУП НАНУ відкрито виставку творів образотворчого мистецтва
1
В Київському університеті права НАН України з нагоди Міжнародного дня студента завжди проводиться багато заходів. На жаль в цьому році, завдяки карантину із-за коронавірусу заходів в онлайн режимі менше. Але ці заходи грунтовні. Так відбулося відкриття персональної виставки картин відомої закарпатської художниці Ольги Кашшай! Виставка організована виключно для студентів університету з нагоди свята. Назва виставки  «Чарівні закарпатські натюрморти – прикраса столиці України». Яскравий, теплий і душевний натюрморт майстрині пензля радуватиме студентів, які з понеділка повертаються до нормального формату навчання і прикрашатиме виставковий зал університету до кінця року. 
Даний захід проходить в рамках багаторічного університетського проекту – «Інтелектуальна власність в Україні: перлини сучасного мистецтва для студентської молоді»!
Відкрив виставку ректор Ю. Бошицький, під особистим патронатом якого вже багато років проводяться такі заходи в КУП НАНУ. За 13 років його існування в стінах саме правничого закладу освіти було представлено більш ніж 1000 картин українських та іноземних художників!
Вже традиційно студенти та аспіранти КУП НАН України мають можливість навчатися, а викладачі та співробітники працювати на фоні професійних витворів мистецтва! Це унікальний освітній та духовно збагачувальний власний проект університету. Адміністрація університету вважає, що живопис формує не тільки художній смак, але й загальну культуру та інтелігентність майбутніх юристів!
Враховуючи існуючі в Києві карантинні обмеження з експозицією можна ознайомитися також в онлайн форматі на сайті університету – www.kul.kiev.ua
Ольга Кашшай – живописець, член Національної спілки художників України, лауреат премії Національної академії мистецтв України. Вона учасник обласних, всеукраїнських і міжнародних виставок.
Запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів, працівників Національної академії наук України та усіх бажаючих до перегляду картин Ольги Кашшай у стінах Київського університету права НАН України. Вхід вільний і безкоштовний!
Адреса КУП НАН України: м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7-А.
Метро: Академмістечко або Житомирська.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg