Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!!!! КУП НАНУ ЗАБЕЗПЕЧУЄ НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ
ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!!!! КУП НАНУ ЗАБЕЗПЕЧУЄ НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ
1
   Шановні абітурієнти  КУП НАН України, інформуємо вас про те, що наш  університет надає можливість своїм студентам здобути військове звання, навчаючись за програмою підготовки офіцерів запасу на військових кафедрах наших партнерів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 
  Пройти підготовку на військовій кафедрі можуть студенти 2 курсу бакалаврату КУП НАНУ.  Навчання здійснюється методом «військового дня» без відриву від основного місця навчання протягом 2 років за такими військово-обліковими спеціальностями: «Організація захисту інформації та кібернетична безпека в інформаційно-комунікаційних системах»; «Застосування змішаних з’єднань, військових частин і підрозділів (крім підрозділів і військових частин зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації)»; «Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем»; «Експлуатація та ремонт наземної апаратури радіозв’язку різної потужності»; «Технічне забезпечення функціонування автоматизованих систем управління»; «Експлуатація та ремонт автомобільної техніки і гусеничних тягачів»; «Соціальна психологія».
   Після закінчення навчання присвоюється військове звання – „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України
     Сьогодні професія військовослужбовця стає все більш популярною серед молоді. Військова кар'єра починається з хорошої освіти.

Будь свідомим у виборі – вступай до КУП НАНУ!!!!

 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg