Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Духовне пізнання християнських традицій
     21 квітня 2017 року в Київському університеті права національної академії наук України відбулася молебень в капличці Преподобного Нестора Літописця на честь ікони Божої Матері «Живоносне джерело».
    Майбутні юристи, вивчаючи канонічне право як навчальну дисципліну, доволі часто звертаються до вивчення християнських традицій.
     Мало кому відомо, що в світі існує близько 800 ликів Богородиці. І через кожен зі своїх образів вона являє нужденним з вірою, що просять свою велику милість і допомогу, коли, здавалося б, ніщо вже не здатне розсіяти згуслу темряву в душі, в житті. Найзнаменнішою іконою, що зображає Матір Божу, є святий образ під назвою «Живоносне Джерело». Поруч нього найчастіше моляться про зцілення в хворобах тілесних і душевних. Свято Явища ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» православні християни відзначають щорічно в п`ятницю тижні Великодня. У 2017 році він випадає на 21 квітня.
    Для цієї події ректором Київського університету права НАН України, професором Юрієм Бошицьким було запрошено представника Київської духовної академії і семінарії ієромонаха Афанасія.

     У рамках проекту «Пізнай свій край», що діє в КУП НАНУ під патронатом ректора, професора     Юрія Бошицького студенти пізнають та вивчають історію розвитку християнства, його традиції в м. Києві. Заходи приурочені до відзначення Дня Києва.
Інформаційна довідка
Назва адміністративного Святошинського району м. Києва, на території якого знаходиться КУП НАНУ, історики тісно пов’язують з ім’ям Преподобного Миколи Святоші – сина Чернігівського князя Давида Святославовича, правнука Ярослава Мудрого. При написанні «Повісті минулих літ», Нестор Літописець згадує Святошу на скрижалях твору. Листування між цими двома історичними постатями є знаковими для пізнання історичних подій періоду становлення центру науки Київської Русі. Дослідники стверджують, що назву «Академмістечко» в своїх листах до Миколи Святоші згадує Преподобний Нестор Літописець – покровитель освітян.

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg