Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> ГДАНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВИСОКО ОЦІНИВ СПІВПРАЦЮ З КУП НАН України
ГДАНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВИСОКО ОЦІНИВ СПІВПРАЦЮ З КУП НАН України
ВРУЧЕННЯ МЕДАЛІ
med1.jpg med2.jpg
zmed2.jpg

zmed3.jpg zmed4.jpg

    18 січня 2018 року ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького було нагороджено найвищою нагородою юридичного факультету Гданського університету – Золотою медаллю!
     Вручення нагороди відбулося в залі урочистих подій Гданського університету (Польща). Представив нагородний лист декан юридичного факультету радник ректора (2010-2015 рр.), професор Анжей Шміт. Нагородження проходило у присутності адміністрації, деканів 12 факультетів та почесних гостей Гданського університету: професора Якуба Стеліни, Моніки Томашевської, Януша Шешко, Петра Степновскі, Анни Мачніковської, Петра Комаровскі, Терези Озоровської.
    За багаторічну діяльність у зміцненні та поглибленні наукових і освітніх зв’язків між Україною та Польщею, організацію спільних конференцій та друку публікацій і монографій, особистий внесок у розвиток та розширення міжуніверситетських відносин у сфері юриспруденції. Почесну нагороду вручив ректор Гданського Університету Єжи Ґвіздала.

Візитна картка Гданського університету

bud1.jpg bud2.jpg
gdask3.jpg

   Ґданський університет – найбільший вищий навчальний заклад Північної Польщі. На дванадцяти факультетах навчається майже тридцять тисяч студентів, аспірантів і слухачів програм післядипломної освіти. Навчальний процес забезпечує тисяча сімсот науково-педагогічних працівників.
    У викладанні таких спеціальностей як біологія, біотехнологія, хімія, океанографія, квантова фізика, філологія, педагогіка, психологія, правознавство та економіка університет посідає одне з провідних місць у країні.
    Перевагою Гданського університету є авторитет навчального закладу як приморського науково-дослідного центру. Науковці з Ґданського університету працюють на міжнародно визнаних науково-дослідних станціях, таких як станція Інституту морської океанографії в Хелю та науково-дослідна станція міграції птахів. Образ університету як приморського центру - це також спеціальності, спеціалізації і дослідження, пов'язані з морем, особливо з узбережжям Балтики. Головним чином це стосується біологічного факультету, факультету океанографії та географії й таких спеціальностей, як біологія, географія, охорона навколишнього середовища, океанографія; хімічного факультету, де проводяться дослідження, пов'язані з охороною морського середовища, а також факультету права та адміністрації, характерною особливістю якого є акцент на вивченні морського права, міжнародного морського права, юридичної та політичної системи поморських міст і морської кримінології.

gdask4.jpg gdask5.jpg
gdask6.jpg

Прес – центр КУП НАНУ


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg