Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Гості КУП НАНУ – делегація з Грузії
    На запрошення ректора, професора Юрія Бошицького, а також з метою участі у ХІ Міжнародній науково-практичній конференції «Наукові читання, присвячені пам’яті В. М. Корецького» Київський університет права НАН України відвідала делегація з Грузії, а саме: декан юридичного факультету Батумського державного університету ім. Шота Руставелі Адам Махарадзе та асистент, професор юридичного факультету Батумського державного університету ім. Шота Руставелі Армаз Кахідзе.
posgr1.jpg
posgr2.jpg posgr3.jpg

    Київський університет права НАН України та Батумський державний університет ім. Шота Руставелі плідно співпрацюють уже багато років, тому знаковим було те, що керівники домовились про проведення наступної міжнародно- практичної конференції уже у Грузії.
    Також, під час зустрічі обговорювались нові напрямки співпраці в сфері реалізації освітньо-наукових проектів з юридичним факультетом, щодо участі грузинських партнерів в колективній монографії КУП НАН України, проведення стажування студентів КУП НАН України на базі Батумського державного університету ім. Шота Руставелі, а також організацію та проведення літніх шкіл для студентів вузів.
    Впродовж свого перебування делегація відвідає Рівненський інститут Київського університету права НАН України з метою проведення майстер-класу для студентів та професорсько-викладацького складу інституту.

                                                                                                           Відділ міжнародних зв’язків та грантів
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg