Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Гості КУП НАНУ посли України в Швейцарії та Чорногорії
Гості КУП НАНУ посли України в Швейцарії та Чорногорії
29 січня 2021 року в приміщенні Київського університету права НАН України відбулась робоча зустріч ректора Юрія Бошицького з надзвичайним та повноважним послом України в Швейцарії Ігорем Дір та надзвичайним та повноважним послом України в Чорногорії Оксаною Слюсаренко.
Ігор Дір – український дипломат, юрист, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України багато років був Надзвичайним та Повноважним послом України в Швейцарії. За часи дипломатичної роботи за вагомий особистий внесок у державне будівництво, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм був нагороджений Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
Пані Оксана Слюсаренко – надзвичайно цікава особистість, працювала на різних посадах державного управляння. Зокрема, була заступником Міністра економіки України, заступником глави Секретаріату Президента України, представником Президента у Верховній Раді, а з 2008 по 2014 р. Посол України в Чорногорії, заступник голови Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, доктор економічних наук.
На зустрічі також були присутні проректор з навчально-методичної та наукової роботи КУП НАН України Хорватова Оксана Олегівна та проректор з адміністративних питань Вільчинська Аллла Іванівна.
Під час зустрічі, ректор Університету познайомив гостю з основними здобутками КУП НАН У в продовж 25-ти років, адже саме цей знаменний ювілей нещодавно урочисто відмітив університет. 
Також були обговорені питання налагодження співпраці з деякими юридично спрямованими університетами Європи та Чорногорії, а також питання щодо розширення міжнародних та партнерських зв’язків КУП НАНУ в сфері права. 
Почесні гості запропонували для студентів університету курси авторських лекцій. Окрему увагу співрозмовники приділили спільним намірам щодо проведення майстер-класів, залучення студентів обох країн до спільних магістерських програм, навчання в аспірантурі, проведенню конференцій, спільних літніх шкіл з міжнародного права тощо.
Після дружньої зустрічі ректор Ю. Бошицький презентував гостям подарунки з символікою університету.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg