Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Інноваційні технології на заочно-дистанційній формі навчання
Інноваційні технології на заочно-дистанційній формі навчання
   Впровадження інформаційних технологій є одним із пріоритетів розвитку освіти.
   КУП НАН України і надалі втілює інноваційні технології в освітній процес заочно-дистанційної освіти для підвищення її якості й доступності. Дистанційна освіта долає територіальний фактор нерівності в доступі до якісної вищої освіти, залежність від місця проживання тощо. Значний інформаційний ресурс, реалізований у дистанційній освіті новітніми технологіями, забезпечує інноваційний розвиток освіти й суспільства в цілому.

    Наразі в Київському університеті права НАН України проходить підсумкова атестація. Здобувачі вищої освіти галузі знань "Право" спеціальності "Правознавство" освітнього ступеня "Бакалавр" складають комплексний екзамен зі спеціальних дисциплін: «Теорія держави і права», «Цивільне право та процес», «Кримінальне право та процес».
    Наказом по Київському університету права НАН України № 47-од від 12.06.2018 року було затверджено склад Екзаменаційної комісії № 2 для проведення підсумкової атестації здобувачів вищої освіти денної та заочної форми навчання освітнього ступеню «Бакалавр» спеціальності «Правознавство» галузі знань 08 «Право» у складі: Мармазов Василь Євгенович – к.ю.н., заслужений юрист України, Надзвичайний і Повноважний Посол України, голова ЕК; Кудерська Надія Іванівна - д.ю.н., доцент, в.о. завідувача кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін, заступник голови ЕК; Кожевникова Вікторія Олександрівна - к.ю.н., доцент кафедри галузевих правових наук, член ЕК; Біленчук Петро Дмитрович - к.ю.н., доцент, професор кафедри галузевих правових наук, член ЕК; Шкребець Дмитро Васильович - к.ю.н., доцент кафедри галузевих правових наук, член ЕК; Загрішева Надія Володимирівна - ст. викладач кафедри галузевих правових наук,  член ЕК (секретар).
gosekz1.jpg
gosekz2.jpg
gosekz3.jpg
   18 червня 2018 року Екзаменаційна комісія приймала комплексний екзамен зі спеціальних дисциплін: «Теорія держави і права», «Цивільне право та процес» та «Кримінальне право та процес» у здобувача вищої освіти заочно-дистанційної форми навчання Альохіної Ганни Ігорівни за допомогою відеозв'язку.
      Відстань в понад 10 тисяч кілометрів не завадила Альохіній Г.І. скласти підсумкову атестацію безпосередньо з міста Сан-Діего (Сполучені Штати Америки).
gosekz4.jpg
gosekz5.jpg
gosekz6.jpg
    В день складання підсумкової атестації Альохіна Г.І. скористалася функціями програми Skype, а саме відеоконференцією в Skype і коли інші здобувачі вищої освіти обирали екзаменаційні білети, вона назвала номер екзаменаційного білету, секретар Екзаменаційної комісії показав в екран Skype білет і зачитав питання вголос. Альохіна Г.І. по Skype мала такий же час на підготовку, як і інші здобувачі вищої освіти. Це проходило одночасно. Альохіна Г.І по Skype відповідала членам комісії на питання екзаменаційного білету. Також члени Екзаменаційної комісії задавали додаткові питання, на які вона відповіла.
    Подальший розвиток і впровадження інноваційних технологій стане важливим кроком на шляху розвитку спільної діяльності  щодо партнерських відносин ряду країн світу – Угорщини, Грузії, Польщі задля реалізації суспільних ініціатив.
    Вітаємо всіх випускників з успішним завершенням освітнього ступеню "Бакалавр" і бажаємо успіхів у професійній діяльності!

Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg