Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Іноземна колекція Наукової бібліотеки КУП НАНУ поповнилась новими виданнями!
     Минулого тижня делегація студентів Київського університету права НАН України на чолі з ректором Ю. Бошицьким здійснила візит до Угорщини, в рамках якого відвідала офіс Президента Національного комітету Угорщини з питань захисту персональних даних Атілли Петерфалві та взяла активну участь у конференції щодо вищезазначених питань.

    Результатом цієї зустрічі став не тільки надзвичайно цікавий діалог з відомим фахівцем з питань захисту персональних даних, але й нові книги, подаровані студентам Президентом Національного комітету Угорщини, Почесним доктором Київського університету НАН України Атіллою Петерфалві та передані до Наукової бібліотеки КУП НАНУ.

    Під час візиту до юридичного факультету Дебреценського університету деканом цього закладу Веронікою Сікорою також були передані наукові видання університету студентам КУП НАНУ.
Київський університет права підтримує давні партнерські стосунки з багатьма угорськими вченими, правниками, державними інституціями та університетами Угорщини, які надають свою щиру допомогу в розбудові університету.

    Наукова бібліотека КУП НАНУ висловлює глибоку подяку друзям та партнерам з Угорщини за допомогу у збагаченні бібліотечного фонду іноземними виданнями!
 asd1s.jpg  asd2s.jpg  asd3s.jpg
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg