Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Інституту держави та права ім. В.М. Корецького - 60 років

13 травня 2009 р. у приміщенні Великого конференц-залу Національної академії наук України відбулося урочисте засідання з нагоди ювілею Інституту держави і права ім. В.М.Корецького, участь у якому взяли науково-педагогічні працівники та студенти Київського університету права НАН України.
У вітальному слові ректор університету, професор Юрій Ладиславович Бошицький, зокрема, зазначив, що Інститут держави та права ім. В.М.Корецького є провідною науково-дослідною установою, яка за часи свого існування зробила істотний внесок у розвиток юридичної науки та практики державно-правового будівництва. При цьому, Інститутом держави та права ім. В.М.Корецького у 1993 році була створена Вища школа права, яка згодом переросла у Київський університет права і на сьогодні являють собою своєрідний академічний навчально-науковий комплекс.
Із словами привітання виступили студенти Київського університету права НАН України та подякували за можливість вчитися у провідних вчених-юристів. Адже багато науковців Інституту держави та права ім. В.М.Корецького забезпечують навчально-виховний процес в університеті, інтегруючи юридичну науку та освіту на академічному рівні.
З нагоди ювілею Інституту держави і права ім. В.М.Корецького викладачі Київського університету права НАН України були відзначені нагородами та відзнаками, зокрема,

  • ректор університету, професор Ю.Л.Бошицький нагороджений Грамотою Кабінету Міністрів України;
  • к.ю.н., доцент Ю.І.Нипорко нагороджений відзнакою «Почесний знак Міністерства юстиції України».

Співробітники Київського університету права НАН України щиро вітають нагороджених та зичать нових здобутків у науково-освітянській діяльності.

 

Проректор з наукової роботи

Фоторепортаж:

   
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg