Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Інтеграція інтересів студентів КУП НАН України та РІ КУП НАН України
Інтеграція інтересів студентів КУП НАН України та РІ КУП НАН України
    Студенти Київського університету права НАН України прибули у складі почесної делегації, яку очолила викладач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Т.О. Кортукова.  До складу увійшов також керівник відділу сертифікації захисту даних Національного органу по захисту даних і свободи інформації апарату президента Угорщини Аттіла Кішш, який виступив з майстер класом.
stri1.jpg
stri2.jpg
stri3.jpg

    Студенти Київського університету права НАН України разом зі студентами Рівненського інституту взяли участь у майстер класі: «Сучасні проблеми охорони персональних даних в Угорщині та країнах Європи».
    Після обговорення актуальної юридичної проблематики Т.О. Кортукова запросила студентів РІ КУП НАНУ більш активно брати участь у конференціях, круглих столах, у тому числі і міжнародних конкурсах.
    Окрім того,  відбулася конструктивна розмова про перспективи співпраці у різних сферах студентського життя. Студенти Київського університету права НАН України запропонували участь у спільному проекті «Ерудит» та організацію студентського дозвілля. Президент студентського парламенту КУП НАНУ Олена Давидова та її заступник Василь Скрипник, висловили низку міркувань з приводу означених векторів спільної діяльності та обговорили можливість більш тісного діалогу. Рівненський інститут на цій зустрічі представила Анжеліка Линнік, яка активно працює над важливими студентськими науковими проектами.
stri4.jpg
stri5.jpg
stri6.jpg
    Студенти отримали гарні враження від зустрічі з Рівненським інститутом та  враженні красою чудового міста Рівне.

Прес-центр КУП НАНУ
Студентський парламент КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg