Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Ізраїльська делегація взяла участь у проекті КУП НАНУ «Пізнай свій край»
Ізраїльська делегація взяла участь у проекті КУП НАНУ «Пізнай свій край»
У рамках розширеної співпраці Київського університету права НАН України з ізраїльськими вузами та проекту «Пізнай свій край», який діє під особистим патронатом ректора, професора, заслуженого юриста України 24 травня 2018 року делегація ОНО академічного коледжу (Ізраїль), разом з представниками КУП НАНУ  відвідали мальовниче місто Умань.
    Делегацію науковців супроводжувала партнер КУП НАНУ голова Уманської районної ради Супрунець Оксана Анатоліївна, яка виділила свій час, тепло зустріла  та розказала найцікавіші моменти про життя міста і району в цілому.
uman1.jpg
uman2.jpg
uman3.jpg

    Гості відвідали національний дендрологічний парк «Софіївка», який є науково-дослідним інститутом Національної академії наук України та прогулялись вулицею Пушкіна, що є місцем компактного перебування євреїв — хасидів, які вірять в те, що помолившись на могилі цадика Нахмана, вони отримають духовне очищення.
    На завершення делегація ознайомилась із роботою  Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка, яку очолює директор Слупіцька Олександра Іванівна. Ізраїльська делегація була вражена матеріально-технічною базою, охайністю та рівнем розвитку школи.
uman4.jpg
uman5.jpg uman6.jpg

    Візит до Умані захопив увагу іноземних науковців, які будуть з приємністю згадувати подорож, а гарні емоції ще надовго залишаться в їх серці.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg