Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Юридична професія в сучасних умовах
Юридична професія в сучасних умовах

17 квітня 2019 року в рамках договору про співробітництво між Київським університетом права Національної академії наук України та Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві відбувся правопросвітницький захід на тему:  «Юридична професія в сучасних умовах».

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

З вступним словом до учасників заходу звернувся  ректор, професор Бошицький Юрій Ладиславович, який наголосив, що підвищення рівня мотивації студентської молоді до побудови кар'єри у галузі права, обговорення новацій та викликів у сфері правничої освіти є шляхом до кар'єри успішного юриста, становлення кар'єри на державній службі, навчанні та працевлаштуванні без хабарів.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

 Під час проведення заходу перед студентами з майстер-класом виступили народний депутат України – Алексєєв Ігор Сергійович, начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві – Куценко Станіслав Ігорович, заступник начальника Управління – начальник відділу державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у м. Києві - Хіменко Олександр Анатолійович, випускник КУП НАН України 2016 року, співробітник Головного територіального управління юстиції у місті Києві – Легкий Орест.  

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Під час зустрічі  студенти були проінформовані про здійснення повноважень народними депутатами України, як реалізувати себе у політиці, про міфи та реальність правничої кар’єри на державній службі, змогли ознайомитися на реальних прикладах зі шляхами успіху відомих правників та отримали знання про новації в законодавстві України у сфері правничої освіти.

ugorec.jpg


Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg