Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Кафедра філософії і соціально-гуманітарних дисциплін КУП НАН України провела круглий стіл на тему «Реформи в Україні очима студента-юриста».
     9 жовтня 2017 року відбувся круглий стіл на тему «Реформи в Україні очима студента-юриста», який був організований доцентом кафедри, кандидатом філософських наук Кальмук Іриною Павлівною. Учасниками круглого столу були студенти четвертого курсу та завідувач кафедри, доктор філософських наук, професор Михайло Іванович Бойченко.
  У своїх виступах учасники заходу розглянули судову, освітню та інші реформи в Україні, вони  не лише звернули увагу на особливості реалізації прав і свободи людини та громадянина в історичному розвитку, але й обговорили сучасні тенденції розбудови правової держави в Україні, особливості працевлаштування студентської молоді, правового регулювання міграційних процесів та інші важливі питання.
Присутні обговорили новації законодавства, перспективи сучасних реформ та наголосили на необхідності знати власні права та вміти захищати їх. Безумовно, професія юриста сьогодні є надзвичайно актуальною, оскільки активний процес формування української правової держави ще триває. Відтак на юридичну спільноту та суспільство покладаються надії щодо утвердження та підтримки принципу верховенства права, забезпечення гарантій правового захисту всіх верств населення, удосконалення законодавства української держави та підвищення правової культури населення.
 st1a.jpg
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg