Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Кафедра галузевих правових наук провела круглий стіл присвячений Дню юриста в Україні


       5 жовтня 2017 року у Київському університеті права НАН України відбувся кафедральний круглий стіл присвячений Дню юриста в Україні на тему: «Реформування вітчизняного законодавства у світлі Європейських перспектив та загроз національній безпеці України».
     Із вступним словом до учасників круглого столу виступила завідуюча кафедри галузевих правових наук Київського університету права НАН України, доктор, професор Оксана Олександрівна Кваша. Особливу увагу учасники круглого столу приділили ідентифікації загроз національній безпеці України, визначенню джерел загроз та сфери їх походження, масштабів їх можливих наслідків, інструментів їх вирішення.
     Також активну участь брали в обговоренні проблем у сфері законодавчого забезпечення вдосконалення правової системи України в світлі євроінтеграційних процесів, адже всебічна реалізація прав і свобод людини вимагає спеціальних юридичних механізмів їх реалізації та гарантування.
 
     Надзвичайно цiкавими виявилися виступи таких студентів: Ткачука Анатолія, Ковалеву Альону, Вовк Вікторію, Берус Анастасію.

k1s.jpg
k2s.jpg k3s.jpg
     Круглий стіл дав можливість вивчити окреслену проблему з різних точок зору, обговорити суперечливі питання, загострити увагу на нез'ясованих проблемах та досягти консенсусу. Даний захід став способом мобілізації та активації учасників на вирішення конкретних актуальних проблем в реформуванні вітчизняного законодавства у світлі Європейських перспектив та загроз національній безпеці Україн.  

Заступник завідувача кафедри
галузевих правових наук              Бісюк О.С.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg