Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАНУ в умовах карантину: оптимізуємо дистанційну освіту
Кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАНУ в умовах карантину: оптимізуємо дистанційну освіту
1
   В умовах протидії поширенню нової коронавірусної інфекції кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАНУ забезпечує реалізацію освітнього процесу з використанням дистанційних освітніх технологій, адже пріоритетним завданням Київського університету права НАН України є турбота про здоров'я і благополуччя здобувачів вищої освіти і співробітників при збереженні високої якості надання освітніх послуг. 
   Одним з найпопулярніших інструментів освіти під час карантину стали онлайн-конференції, організовані в програмі Zoom, які викладачі кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства проводять відповідно до розкладу занять. Кафедрою підготовлено комплекс навчальних курсів, що застосовуються для навчання в дистанційному режимі, адже карантин – не привід для порушення безперервного процесу навчання.
   На кафедрі міжнародного права та порівняльного правознавства викладаються такі основні дисципліни: міжнародне публічне право, міжнародне приватне право, порівняльне правознавство, європейське право, тощо.
   До завдань кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства входить:
     1) фундаментальна теоретична підготовка студентів в області міжнародного права;
   2) навчання практичним навичкам по вирішенню міжнародних суперечок і захисту публічних і приватних інтересів міжнародно-правових суб'єктів, а також орієнтування здобувачів вищої освіти в міжнародній правовій, політичній, економічній обстановці та інших процесах світової спільноти;
   3) набуття навичок публічного виступу, умінь аналізувати і розуміти доктринальні і нормативні джерела міжнародно-правового характеру.
   Здобувачі вищої освіти активно беруть участь в міжнародних конкурсах. Кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАНУ здійснює підготовку до наступних конкурсів з міжнародного права: 
   - Міжнародного правничого конкурсу імені В. М. Корецького;
   - Міжнародного конкурсу з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессопа;
   - Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу при Європейській арбітражній палаті. 
   Здобувачі вищої освіти КУП НАНУ займають провідні місця у зазначених змаганнях, зокрема команда КУП НАНУ у 2018 році здобула перше місце Міжнародному конкурсі з комерційного арбітражу при Європейській арбітражній палаті. 
   Знання та навички, набуті за роки навчання на спеціальності міжнародне право дозволяють здобувачам вищої освіти КУП НАНУ працевлаштовуватись у провідних іноземних та вітчизняних юридичних фірмах, міжнародних організаціях, державному секторі, наукових установах, вищих навчальних закладах, тощо. Випускники кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства  займають гідні посади та є затребуваними спеціалістами на сучасному ринку праці. 
   До речі, в цьому році поступити до КУП НАНУ можна буде шляхом дистанційного подання документів. 
ТОЖ ЧЕКАЄМО НА НАВЧАННЯ  ТИХ АБІТУРЄНТІВ, ЯКІ МРІЮТЬ СТАТИ ДИПЛОМАТАМИ!
Кафедра міжнародного права та порівняльного
правознавства КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg