Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Кафедрою філософії і соціально-гуманітарних дисциплін КУП НАН України було проведено конкурс кращих есе на тему «Логіка крізь призму бачення юриста».
Кафедрою філософії і соціально-гуманітарних дисциплін КУП НАН України було проведено конкурс кращих есе на тему «Логіка крізь призму бачення юриста».
    11 жовтня 2017 року серед студентів-міжнародників 2 курсу денної форми навчання відбувся конкурс кращих есе на тему: «Логіка крізь призму бачення юриста».    
    Підготувала і провела конкурс доцент кафедри, кандидат філологічних наук Ольга Василівна Некряч, також брала участь у оцінюванні конкурсних робіт професор кафедри, доктор філософських наук, професор Олена Петрівна Кодьєва.
    Студенти дуже відповідально та водночас творчо поставились до тематичного конкурсу, підготувавши власні роздуми-доповіді щодо значення логіки в житті людини, зокрема юриста.
    Під час своїх виступів студенти продемонстрували індивідуальні підходи у написанні та декламуванні есе. Зокрема, Віолета Шестопалова зазначила, що вивчення і практичне застосування знань з логіки дає можливість працювати на юридичній ниві впевненіше, продуктивніше та ефективно. Семенюк Є. зауважив, що значення логічних знань для юристів полягає в тому, що методи сучасної логіки сьогодні з успіхом можуть використовуватись  для дослідження наукових проблем у правознавстві. Анна Мірошкіна вважає, що логіка – це своєрідне знаряддя для тренування розуму, а Петрущенко Дарія додала, що індукція та дедукція існують у нерозривному взаємозв’язку. Наприкінці заходу шляхом голосування було визначено переможців. Отже, І місце розділили між собою А. Мірошкіна та В. Хоменко, ІІ місце за В.Шестопаловою,  Д. Третьяковою і Є. Семенюком, ІІІ місце за Маленко Д. та Москвітіним М.
     Мета заходу полягала у спробі зацікавити та залучити молоде покоління юристів до глибшого ознайомлення з науковими здобутками як нашої держави, яка наразі займає високий щабель щодо рівня науки та освіти у світі, так і міжнародними надбаннями, більшість з яких наявна у вільному доступі у стінах університету та через електронні ресурси.
 st2_1s.jpg  st2_2s.jpg st2_3s.jpg
st2_4s.jpg
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg