Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Керівник Інституту електронної фізики НАН України отримав найвищу нагороду КУП НАН України
Керівник Інституту електронної фізики НАН України отримав найвищу нагороду КУП НАН України
1
Ректор КУП НАН України Ю.Л. Бошицький, перебуваючи з робочим візитом в структурному підрозділі КУП НАНУ  Міжнародному центрі правових та економіко-соціальних проблем країн Центральної та Східної Європи в м. Ужгороді, провів зустріч з керівником Інституту електронної фізики НАН України з доктором фізико-математичних наук Г.М. Гомонай. Цей інститут є стратегічним партнером КУП НАНУ в Ужгороді і є одиним з провідних інститутів НАН України на Західній Україні.
Налагодження контактів з партнерами та освітянами м. Ужгороду є важливими для КУП НАНУ з позицій взаємовигідної співпраці в сфері освіти та профорієнтаційної роботи на перспективу під час вступної компанії наступного року.
Особливість співпраці КУП НАНУ з цим Інститутом полягає у спільному використанні приміщень які належать університету на правах оперативного управління в м. Ужгороді. Обговорили можливості спільних освітніх проектів в умовах карантину, окреслили можливості співпраці в науковій та культурологічній сфері у 2021 році.
Враховуючи важливість регіональної стратегії КУП НАНУ та профорієнтаційний аспект візиту ректора та враховуючи наявний правовий, науково-технічний та кадровий потенціал КУП НАН України і Інституту електронної фізики НАН України дана співпраця в Ужгороді повинна стати одним з пріоритетів. Це хороша освітня площадка для дослідження правових питань, що стосуються сучасних аспектів ядерного законодавства, ядерного регулювання, транскордонного співробітництва, екологічної безпеки на західному кордоні України.
Ректор вручив директору Інституту Г.М. Гомонай Подяку за плідну співпрацю,зразкові партнерські відносини та сприяння розвитку КУП НАН України та з нагоди 25-річчя від дня його заснування, а також найвищу відзнаку університету – «Золоту медаль КУП НАНУ за відданість співпраці» . Також з метою популярізації університету рекламну продукцію про КУП НАНУ.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини




Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »