Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Київський університет права НАН України отримав золоту нагороду у номінації: "Інтеграція вітчизняної науки і освіти у міжнародний простір"
Київський університет права НАН України отримав золоту нагороду у номінації: "Інтеграція вітчизняної науки і освіти у міжнародний простір"
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
   15 - 16 листопада в Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім " проходила щорічна Міжнародна спеціалізована виставка "Освіта і кар'єра - День студента 2019 ", в якій брали участь понад сто закладів вищої освіти України та європейських країн. Київський університет права НАН України представив свої здобутки у галузі міжнародного співробітництва у науковій та освітній сферах діяльності. Протягом багатьох років університет вигравав Гран-прі та золоті медалі за наукову діяльність, видання підручників нового покоління, профорієнтаційну роботу серед молоді. Цього року університет відзначено високою нагородою - Золотою медаллю виставки у номінації "Інтеграція вітчизняної науки і освіти у міжнародний простір".  Вітаємо колектив Київського університету права з нагородою!

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
ugorec.jpg ugorec.jpg
                                                                                         Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg