Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Зустріч студентів Київського університету права НАН України з Першим заступником міністра освіти і науки України Євгеном Миколайовичем Сулімою
Зустріч студентів Київського університету права НАН України з Першим заступником міністра освіти і науки України Євгеном Миколайовичем Сулімою
     26 листопада 2013 р. Київський університет права Національної академії наук України відвідав перший заступник міністра освіти та науки України Євген Миколайович Суліма. В рамках візиту відбулася зустрічі зі студентами університету. Молодь мала можливість безпосередньо поставити запитання Євгену Миколайовичу про наболіле, порадитись та в результаті конструктивного діалогу знайти відповіді на чимало проблем студентства.
     Суліма Є. М. розповів студентам про заходи, які сьогодні реалізуються Міністерством освіти і науки України у сфері модернізації та реформування системи вищої освіти. Зокрема, йшлось про нові законопроекти в галузі освіти, формування державного замовлення та налагодження співпраці між роботодавцями та вищими навчальними закладами, участь органів студентського самоврядування в організації навчального процесу у вишах.

      Під час зустрічі перший заступник Міністра також звернув увагу студентів на необхідність займати активну позицію в громадському житті та самоуправлінні у своїх вищих навчальних закладах, а також підтвердив готовність Міністерства до конструктивної співпраці зі студентськими лідерами.
     Із залу звучали численні запитання від студентів, які торкалися таких проблем, як: працевлаштування, ступенева освіта в Україні, конкурентоспроможність випускника вітчизняного вузу на ринку праці в Європі, питання доступності вищої освіти в Україні.        

      Зацікавила Євгена Миколайовича пропозиція щодо співпраці КУП НАНУ з МОН України, з якою виступив голова Наукового товариства студентів університету студент третього курсу юридичного факультету Матат Андрій.
     Щодо проблеми  про працевлаштування студентів, перший заступник міністра освіти та науки закликав студентів трудитися над власними професійними та особистісними якостями.

      Перший заступник міністра підкреслив важливість таких зустрічей, на його переконання, саме за допомогою доцільних думок та ідей, в результаті спільної роботи вирішуються проблемні питання. На завершення зустрічі Євген Миколайович порадив студентам думати про майбутнє не завтра, а вже сьогодні.
     Від імені ректора КУП НАНУ професора Ю.Л. Бошицького, проректор з наукової та науково-педагогічної роботи О.В. Чернецька подякувала поважному гостю за візит й чудове спілкування та, користуючись нагодою, запросила Євгена Миколайовича до участі в V Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми правової системи України», яка проходитиме в КУП НАНУ 28 листопада 2013 р.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg