Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Круглий стіл на тему: «Функціональне призначення держави в сучасний період»
Круглий стіл на тему: «Функціональне призначення держави в сучасний період»
       3 листопада 2011 Науковий студентський гурток кафедри теорії та історії держави і права Київського університету права НАН України за сприянням в.о. завідувача кафедри к.ю.н., доцента Дідича Т.О., к.ю.н., доцента Варич О.Г. було проведено круглий стіл на тему: «Функціональне призначення держави в сучасний період». Участь в роботі круглого столу взяли викладачі, аспіранти та студенти вузу.          

     В рамках заходу було висвітлено основні питання, що виникають у сфері фунціонального призначення держави, зокрема досліджено проблематику напрямків діяльності держави в залежності від зміни форми державного устрою, основні аспекти яких були розкриті студенткою 2-го курсу Жук Анна.
     В межах запропонованої тематики наукового гуртка актуальним був виступ студентки 3-го курсу Яворської Лесі на тему: «Функціональне призначення держави в умовах глобалізації». Виступи учасників круглого столу викликали жваву дискусію, що і стало підтвердженням актуальності обраної тематики наукового гуртка.
      Участь в обговоренні питань функціонального призначення держави взяли в.о. завідувача кафедри к.ю.н., доцент Дідич Т.О., к.ю.н., доцент Варич О.Г., студент 3-го курсу Безсмертний Максим, студентка 3-го курсу Яворська Леся, студентка 2-го курсу Жук Анна.   

     За результатами проведення круглого столу учасниками було підсумовано принциповість подальших наукових досліджень проблем функціонального призначення держави в сучасних умовах.

Матеріал підготували
в.о. зав. каф., к.ю.н., доц. Дідич Т.О.
доц. каф., к.ю.н. Варич О.Г.


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg