Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> В КУП НАНУ було проведено круглий стіл на тему «Система адміністративних судів України»
В КУП НАНУ було проведено круглий стіл на тему «Система адміністративних судів України»
1
27 листопада 2020 року в Київському університеті права Національної академії наук України відбувся круглий стіл на тему «Система адміністративних судів України». Проведення круглого столу було організовано кафедрою кримінального права та процесу в рамках святкування 25-ти річчя КУП НАН України.
Система адміністративних судів та їх реформування в сучасних умовах є важливим етапом розбудови та утвердження України як правової держави. Конституція України визначає, що з метою захисту прав, свобод та інтересів особи у сфері публічних правових відносин в Україні діють адміністративні суди (ст. 125 Конституції). Статтею 4 Кодексу адміністративного судочинства України адміністративний суд визначено як суд, до компетенції якого віднесено розгляд і вирішення адміністративних справ, переданих на вирішення адміністративного суду публічних правових суперечок.
Круглий стіл відбувся в режимі онлайн та офлайн із дотриманням усіх необхідних карантинних вимог та обмежень, пов’язаних поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
Із доповіддю про особливості роботи адміністративних судів в України виступив суддя 6-го апеляційного адміністративного суду міста Києва Василь Юрійович Ключкович, який має 19-ти річний досвід роботи суддею. На зустрічі також були присутні завідувач кафедри кримінального права та процесу кандидат юридичних наук Савка Олександр Іванович, проректор з навчально-методичної роботи університету кандидат юридичних наук, доцент Хорватова Оксана Олегівна, доцент кафедри загально-правових та галузевих правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Берназюк Олександр Олександрович.
Присутні в онлайн режимі студенти 3-го курсу спеціальності 081 «Право» мали можливість отримати відповіді на важливі питання, пов’язані із організацією діяльністю системи адміністративних судів в Україні в цілому, та в місті Києві зокрема.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg