Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Круглий стіл з нагоди святкування 65-річного ювілею директора Інституту цивілістики Дебреценського університету
Круглий стіл з нагоди святкування 65-річного ювілею директора Інституту цивілістики Дебреценського університету
    Наприкінці квітня делегація від Київського університету права НАН України на чолі з ректором, професором Юрієм Бошицьким взяли участь в урочистостях з нагоди  святкування 65 річного ювілею хорошого друга та надійного партнера КУП НАНУ, директора Інституту цивілістики Дебреценського університету, професора Гьорга Чечі, що є активним ініціатором регулярних спільних наукових та культурних проектів між Дебреценським університетом та Київським університетом права НАН України.
1k1.jpg
2k2.jpg
    В рамках святкового заходу відбувся круглий стіл, який проходив в надзвичайно дружній атмосфері, під час якого була можливість подискутувати з провідними фахівцями юридичного факультету Дебреценського університету та отримати ґрунтовні відповіді на питання що цікавили. Обговорення всіх питань пройшло на високому науковому рівні.
    Слід зазначити, що кульмінацією заходу стала презентація двох нових томів книги професора Чечі, яку він люб’язно передав до університетської бібліотеки КУП НАНУ.
3k3.jpg 4k4.jpg
    В свою чергу з нагоди ювілею, а також в знак дружби та співробітництва ректор, професор Ю.Бошицький  презентував професору Г. Чечі картини відомих майстрів та нові видання Київського університету права НАН України для поповнення бібліотеки Дебреценського університету.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg