Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП НАН України провів ХI Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні питання європейської цивілістики: досвід Угорщини та України» в м. Дебрецен (Угорщина)
КУП НАН України провів ХI Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні питання європейської цивілістики: досвід Угорщини та України» в м. Дебрецен (Угорщина)

24 – 25 квітня 2019 року аспіранти та професорсько-викладацький склад Київського університету права НАН України на чолі з ректором Юрієм Бошицьким взяли участь у спільній ХI Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні питання європейської цивілістики: досвід Угорщини та України», що проходила в м. Дебрецен. Захід був проведений під егідою КУП НАН України на базі Дебреценського університету.

До складу делегації КУП НАН України окрім ректора увійшли завідувач відділу аспірантури, доцент кафедри цивільно і кримінально-правових дисциплін Перелигіна Раїса та аспіранти КУП НАН України Кортукова Тамара, Бордюг Тетяна, Грипіч Лілія, Стройко Ірина, Сєрєнко Наталія, Магдалина Мартинич, які на високому науковому рівні представили КУП НАНУ, відзначившись потужними англомовними доповідями та яскравими презентаціями.

Варто відмітити міжнародний характер конференції. Завдяки міцним зв'язкам КУП НАН України з більше ніж 20 країнами світу, окрім науковців із України та Угорщини до заходу долучились представники наукових кіл із різних куточків світу, а саме: Греції, Індії, Монголії, Туреччини та інших країн.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

   З вітальним словом до гостей та учасників конференції звернулися ректор Київського університету права НАН України Ю. Бошицький, директор Інституту цивілістики Дебреценського університету, професор Дердь Чечі та декан юридичного факультету Дебреценського університету, професор Вероніка Сікора, наголосивши при цьому на важливості наукового дослідження сучасних проблем у галузі європейської цивілістики, пошуку нових форм і методів вдосконалення цивільного законодавства задля здійснення реальних кроків з метою збалансованого розвитку цивільного права Угорщини та України.

Талановиті науковці КУП НАН України не обійшли своєю увагою такі актуальні питання як охорона інтелектуальної власності в сучасній Україні, законодавчі та інституційні напрямки розвитку в сфері інтелектуальної власності, правове регулювання зовнішньої трудової міграції, перспективи інституту примирення в цивільному процесі України, практику Європейського суду з прав людини та ін.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

У рамках конференції ректор КУП НАН України Юрій Бошицький презентував нові видання Університету, зокрема, монографію 2019 року «Державно - правове регулювання суспільних відносин в умовах нових глобалізаційних викликів: вітчизняні та міжнародні реалії».

На урочистому закритті конференції, учасників було відзначено міжнародними європейськими сертифікатами та приємними подарунками на згадку.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Варто зазначити, що проведення відповідних заходів міжнародного рівня сприяє розвитку міжнародного співробітництва, як одного із пріоритетних напрямків діяльності КУП НАН України, що спрямовані на інтеграцію нашої країни у світовий освітній простір, розширенню і поглибленню міжнародних зв’язків, обміну досвідом, впровадженню нових новітніх стандартів у навчальний процес.

 Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg