Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП НАН України проводить профорієнтаційну роботу
КУП НАН України проводить профорієнтаційну роботу
Незважаючи на складний військовий час, Київський університет права Національної академії наук України продовжує профорієнтаційну роботу зі школами.
Важливість профорієнтаційної роботи в цілому складно переоцінити, особливо в умовах, коли в державі триває війна, й багато випускників шкіл розгублені, не можуть визначитися не лише з майбутньою професією, але й, в решті, з тим чи залишатися для навчання в Україні чи виїхати закордон. Саме тому безпосереднє та невимушене спілкування викладачів університету зі школярами допомагає їм зробити правильний вибір майбутньої професії, яка згодом буде приносити моральне задоволення, надавати високої самооцінки особистості, та, водночас, й високу продуктивність праці, а отже стане міцним ґрунтом для відбудови України після перемоги.
Правильність вибору професії має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії  це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Тому 23 лютого 2023 року представники Київського університету права НАН України провели профорієнтаційну роботу з учнями 11-х класів Ліцею № 23 «Кадетський корпус імені Володимира Великого» міста Києва та водночас прийняли участь в благодійному ярмарку «Дорогою добра до Великодня», де всі бажаючи могли придбати кондитерські вироби та смаколики, що приготували учні школи та їх батьки, а виручені кошти спрямували на допомогу для поранених бійців ЗСУ до Київського військового шпиталю.
Подібні благодійні заходи традиційно проводяться в ліцеї у Масляну, на початку Великого Посту, напередодні Прощеної неділі, коли за давніми слов’янськими традиціями люди просять пробачення один в одного, щоб стати кращими, добрішими, терпимішими, чутливішими до чужого горя. Кожен клас, кожен учень ліцею готувався до благочинного ярмарку. Кадети і паняночки, разом з батьками, готували смачні страви. 
Від Київського університету права НАН України бесіди з учнями провела Хорватова О.О., професор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін, яка ознайомила школярів зі структурою університету та прочитала лекцію про важливість професії юриста, а також долучилася до благодійного ярмарку в колі випускників ліцею.
БОЖЕ, бережи УКРАЇНУ!
Єднаймося, бо ми – українці!
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »