Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП НАН України співпрацюватиме з Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення
КУП НАН України співпрацюватиме з Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення
artemenko.jpg
         14 листопада 2018 року голова Національної ради Юрій Артеменко зустрівся з ректором Київського університету права Національної академії наук України Юрієм Бошицьким. Темою розмови стало налагодження співпраці між регуляторним органом сфери медіа та вищим навчальним закладом задля розвитку та зміцнення інституту інформаційного права.
Співпраця може бути цікавою, корисною і взаємовигідною, погодилися обидві сторони, і сприятиме розвитку галузі медіа-права. Спільні зусилля, що матимуть у своїй основі поглиблення практичних навичок студентів під час стажування та проходження практики в Національній раді, допомагатимуть виховувати кваліфікованих юристів, що спеціалізуватимуться у сфері медіа. Професорсько-викладацький склад університету зі свого боку зможе підтримати національного регулятора, надаючи фахові експертизи з окремих юридичних питань. 
Також буде розглянуто можливість проведення працівниками Національної ради майстер-класів і тренінгів для молоді, що навчається. Таким чином, започаткована ініціатива розширюватиме професійні і спеціалізовані знання студентів, які невдовзі будуть працювати на медіа-ринку.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg