Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
КУП НАН України сприяє налагодженню співпраці представників Всесвітньої організації інтелектуальної власності з науково-дослідними інституціями та юридичною елітою Львівщини
     03 липня 2017 року під час свого робочого візиту до Львова ректор Київського університету права НАН України, професор, Заслужений юрист України Юрій Бошицький та директор Департаменту країн з перехідною та розвиненою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності Міхал Швантнер провели офіційні переговори за круглим столом з представниками науково-дослідних установ та правниками-фахівцями з питань інтелектуальної власності.
     Зустріч відбулася на базі Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи Київського університету права НАН України.
     На переговорах були присутні почесні гості: Микола Литвин - директор Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, Мохаммад Аль Габбал – консультант Всесвітньої організації інтелектуальної власності, а також представники Центру правової допомоги у сфері захисту прав інтелектуальної власності, адвокати, фахівці з питань захисту права інтелектуальної власності.
     Основною метою зустрічі було налагодження співпраці між Всесвітньою організацією інтелектуальної власності, університетом та фахівцями, які як на теоретичному, так і на практичному рівні здійснюють політику у сфері інтелектуальної власності.

     Зокрема обумовлювалися напрямки співробітництва, які полягатимуть у: реалізації спільних науково-дослідних програм, проведені різного роду міжнародних та регіональних науково-практичних заходів, семінарів, тренінгів, круглих столів, забезпеченні обміну інформацією та напрацюваннями у сфері охорони інтелектуальної власності, сприянні встановленню співробітництва у галузях, які становлять взаємний інтерес для сторін, проведені та організації стажувань, навчань,  консультацій, здійсненні спільних досліджень  тощо.
     Присутні висловили подяку Юрію Ладиславовичу за надану можливість налагодження співпраці з таким поважним представником міжнародної організації - Всесвітньої організації інтелектуальної власності.
Переговори пройшли у невимушеній, доброзичливій атмосфері на високому рівні.
      Необхідно відзначити важливість проведення таких «зустрічей за круглим столом», оскільки вони сприяють збагаченню новими ідеями, практичними порадами в ім’я подальшої розбудови права інтелектуальної власності в Україні, яка була і залишається одним із ключових і найбільш цінним капіталом людства.


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg