Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП НАН України став колективним членом громадської спілки «Світовий Конгрес українських юристів»
КУП НАН України став колективним членом громадської спілки «Світовий Конгрес українських юристів»
Наказом №16 від 26.11.2021 р. за підписом президента громадської спілки «Світовий Конгрес українських юристів» Миколи Оніщука, Київський університет права Національної академії наук України було прийнято в якості колективного члена до даної спілки.
Громадська спілка «Світовий Конгрес українських юристів» (СКУЮ) об’єднує юристів українського походження, які проживають і працюють в Україні та за її кордонами.
Основною метою її діяльності є залучення юристів до процесів демократичних перетворень, дотримання принципів Верховенства права і Справедливості, вирішення міжнародних і національних проблем правового та гуманітарного характеру.
Зокрема, Київський університет права НАН України створено у 1995 році на базі Інституту держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України.
Це один з найавторитетніших провідних навчальних закладів України, який нині є одним із провідних закладів вищої освіти держави в галузі юриспруденції та єдиний у нашій країні заклад освіти, підпорядкований Національній академії наук України.
Нині КУП НАН України – вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, що здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців-юристів і юристів-міжнародників за програмами освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр» та «магістр». Університет має аспірантуру, унікальний бібліотечний комплекс, 7 власних музеїв, юридичний журнал «Часопис КУП НАНУ» тощо. А потужні міжнародні зв’язки з університетами та науковцями з 23 країн світу сприяють проведенню чисельних конференцій та майстер-класів іноземними науковцями.
Маємо сподівання, що плідна співпраця КУП НАН України з ГС «Світовий Конгрес українських юристів» матиме позитивні результати.
Прес-центр КУП НАН
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »