Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
КУП НАНУ налагоджує освітні та наукові зв'язки на Ужгородщині

Київський університет права НАН України ставить мету формування високоосвіченої професійної еліти права на базі глибоких найсучасніших наукових знань, усвідомлення збалансованості суспільних ідей і особистісних устремлінь.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

10-11 квітня 2019 року делегація КУП НАН України на чолі з ректором, професором Бошицьким Ю.Л., у складі декана юридичного факультету Тарасевич Т.Ю., к.ю.н., професора кафедри цивільно і кримінально-правових дисциплін Біленчука П.Д., Голови ради молодих вчених Кортукової Т.О.  відвідала Ужгородський район, де провела ряд перспективних зустрічей, спрямованих на успішну співпрацю між КУП НАНУ та Ужгородською районною державною адміністрацією Закарпатської області, яку очолює Чорнак Руслан Васильович.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Зокрема, з метою проведення профорієнтаційної роботи в рамках угоди про співробітництво між університетом та Ужгородською районною радою при сприянні депутата районної ради Шелельо Віктором Борисовичем, делегація відвідала Середнянську загальноосвітню школу I-III ступенів, директором якої є Югас Андрій Мартинович; Лінцівську загальноосвітню школу I-III ступенів на чолі з Касилинець Василиною Іванівною; Худлівську загальноосвітню школу I-III ступенів, директором якої є Немець Маріанна Павлівна; Руськокомарівську загальноосвітню школу I-III ступенів на чолі з директором Сивохоп Мартою Юліївною. Була проведена конструктивна робота з навчальними закладами, спрямована на розвиток спільних освітніх і наукових проектів та інші форми продуктивної комунікації з талановитою учнівською  молоддю, а саме: декан юридичного факультету Тарасевич Т.Ю. ознайомила зі структурою Університету та організацією освітнього процесу, розповіла про Університет, напрями його діяльності, пріоритети, яких у навчанні та вихованні молоді дотримується колектив Університету. Професор кафедри цивільно і кримінально-правових дисциплін Біленчук П.Д. провів лекцію для учнів загальноосвітніх навчальних закладів на тему: «Кібербезпека у ХХІ столітті». Він розповів про суть кібербезпеки, правові та організаційні засади її забезпечення в Україні, напрямки та принципи державної політики в сфері кібербезпеки тощо.  Голова Ради молодих вчених Кортукова Т.О. доповіла про наукову діяльність Університету, окремо зупинившись на міжнародних зв’язках вишу, можливостях участі в міжнародних конкурсах та конференціях. 

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Результатом зустрічей з випускниками навчальних закладів стали домовленості про відкриття кабінету права, проведення майстер-класів, забезпечення реалізації спільних освітніх і наукових програм в галузі права, сприяння розвитку нових форм роботи з учнівською та студентською молоддю тощо.

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg