Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП НАНУ налагоджує освітні зв’язки у сфері захисту персональних даних
КУП НАНУ налагоджує освітні зв’язки у сфері захисту персональних даних


28 листопада відбулась зустріч ректора Київського університету права НАН України Юрія Бошицького та Президента Угорського національного органу захисту даних та свободи інформації Аттілли Петерфалві у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України із Керівником Секретаріату Уповноваженого з прав людини Людмили Левшун та Представником Уповноваженого у сфері захисту персональних даних Миколи Смука.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Під час зустрічі були обговорені питання правової освіти у сфері захисту персональних даних, порушені питання щодо міжнародного співробітництва та проведення й організації конференцій, круглих столів та інших науково-практичних заходів з метою підвищення правової обізнаності серед громадськості.

 Ректор КУП НАНУ разом з Аттіллою Петерфалві поділилися досвідом співпраці за останні 7 років, які відбуваються в рамках угоди про співробітництво. Вона передбачає якісну підготовку студентів, аспірантів та майбутніх співробітників із питань захисту даних, що є надзвичайно актуальним для сучасної України.

ugorec.jpg ugorec.jpg

   Людмила Левшун наголосила, що співпраця Офісу Омбудсмана та Київського університету права Національної академії наук України сприятиме практичній підготовці майбутніх фахівців із захисту прав людини.

 В результаті зустрічі, ректор КУП НАНУ, Аттілла Петерфалві та Керівник Секретаріату Уповноваженого з прав людини Людмила Левшун й Представник Уповноваженого у сфері захисту персональних даних Микола Смук домовились налагодити співпрацю у сфері правової освіти та захисту персональних даних на базі Київського університету права НАН України.

 

Прес-Центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg