Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП НАНУ налагоджує співпрацю з освітянами м. Дрогобич
КУП НАНУ налагоджує співпрацю з освітянами м. Дрогобич
Налагодження контактів з освітянами є важливими для КУП НАНУ з позицій партнерської взаємовигідної співпраці в сфері освіти та профорієнтаційної роботи під час вступної компанії цього року та на перспективу!
Враховуючи важливість регіональної стратегії КУП НАНУ та профорієнтаційний аспект візиту ректора Юрія Бошицького до м. Дрогобич, відбулась зустріч та перемовини з начальником відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Петром Шев'як та його заступницею – пані Ольгою Олексюк.
В ході зустрічі ректор мав можливість ознайомитись з діяльністю, структурою відділу освіти та закладів освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради, високо оцінив роботу відділу та закладів освіти Дрогобицької МТГ в реалізації державної політики в галузі освіти, створення умов для здобуття школярами дошкільної, повної, загальної середньої та позашкільної освіти.
Зокрема, ректор Юрій Бошицький обговорив з головним освітянином міста Петром Шев'як подальшу співпрацю на теренах Дрогобича, як міста з освітянськими традиціями. 
Також були обговорені і можливість поступлення до КУП НАНУ випускників дрогобицьких шкіл в наступних роках.
Ректор передав для відділу освіти, як рекламну продукцію про КУП НАНУ, так і комплекти великої юридичної енциклопедії з метою популяризації юридичної освіти та науки в регіоні, а також більшого інформування школярів міста Дрогобич про КУП НАНУ.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »