Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП НАНУ налагоджує співпрацю з Ужгородським зональним відділом ВСП
КУП НАНУ налагоджує співпрацю з Ужгородським зональним відділом ВСП
Нещодавно ректор Київського університету права Національної академії наук України Ю. Бошицький в рамках профорієнтаційної роботи університету відвідав Ужгородський зональний відділ ВСП та зустрівся з її особовим та офіцерським складом.
З керівництвом відділу були обговорені можливі напрями співпраці. Зокрема, відбулось обговорення конкретних ініціатив щодо налагодження співпраці керівництва зонального відділу з Київським університетом права НАН України в освітній, науковій, науковій та спортивній сферах.
Підписано меморандум про співпрацю між Ужгородським зональним відділом ВСП та Київським університетом права НАН України!
Ректор КУП НАНУ розповів про пріоритети та освітню, наукову, культурологічну роботу університету, студентське життя та університетські авторські молодіжні проєкти та наші музеї! Запропонував співпрацю в сфері освітньої, наукової, культурологічної роботи університету, студентського життя, спорту. Співпраця між Київським університетом права НАН України та зональним відділом ВСП полягатиме у відборі абітурієнтів на наступний навчальний рік.
Ректор передав для бібліотеки даного відділу рекламну продукцію про КУП НАНУ, комплекти великої юридичної енциклопедії з метою популяризації юридичної освіти та науки в регіоні, а також більшого інформування військових про КУП НАНУ.
Обговорили також і запровадження в даному відділі ВСП періодичних лекцій співробітниками КУП НАНУ з військового права з метою поширення серед військовослужбовців правових знань, популяризації юридичної освіти і науки.
Зустріч та перемовини пройшли з взаємною зацікавленістю та прийнято рішення про співпрацю.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »