Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП НАНУ НАЛАГОДЖУЄ СПІВПРАЦЮ З УПРАВЛІННЯМ ОСВІТИ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
КУП НАНУ НАЛАГОДЖУЄ СПІВПРАЦЮ З УПРАВЛІННЯМ ОСВІТИ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
1
   З метою розбудови регіональних зв’язків та напередодні вступної компанії цього року, ректор КУП НАНУ Ю.Бошицький  зустрівся з начальником управляння освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Зоряною Довганик.
   Мета зустрічі та переговорів  це налагодження контактів з Управлінням освіти ЛМР та освітянами міста задля партнерської взаємовигідної співпраці в сфері освіти та профорієнтаційної роботи під час вступної компанії та на наступні роки.
   Зоряна Довганик розповіла про пріоритетні напрямки роботи управління освіти, нові проекти в сфері вищої освіти у Львові, особливості вступної компанії цього року тощо. Обговорили також і питання діяльності шкіл в умовах карантину!
   Ректор запропонував співпрацю в сфері освітньої, наукової, культурологічної роботи університету, студентського життя. Домовились про підписання меморандуму про співпрацю між Управлінням освіти ЛМР та Київським університетом НАН України.
   Ю.Бошицький обговорив з З.Довганик також і можливість поступлення до КУП НАНУ випускників львівських шкіл як в цьому році,так і наступних роках.
   Ректор передав для управління освіти як рекламну продукцію про КУП НАНУ, так і комплекти великої юридичної енциклопедії з метою популярізаціі юридичної освіти та науки в регіоні, а також більшого інформування школярів міста Львова про КУП НАНУ.
   В переговорах взяли участь також і керівник Міжнародного центру історико-правових досліджень країн Центральної та Східної Європи КУП НАНУ Микола Сулига та представник університету в м. Львів адвокат Ігор Лесь.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg