Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП НАНУ НАЛАГОДЖУЄ СПІВПРАЦЮ З ВЛАДОЮ ТА ОСВІТЯНАМИ ЖИДАЧІВА
КУП НАНУ НАЛАГОДЖУЄ СПІВПРАЦЮ З ВЛАДОЮ ТА ОСВІТЯНАМИ ЖИДАЧІВА
1
   31.07.2020 на запрошення голови Жидачівської райдержадміністрації М.М. ГУЧКО, ректор КУП НАНУ Ю. Бошицький здійснив робочу поїздку в м. Жидачів і провів переговори з представниками місцевої влади, відділу освіти та директорами шкіл.
   Налагодження контактів з владою міста та освітянами є важливими для КУП НАНУ з позицій партнерської взаємовигідної співпраці в сфері освіти та профорієнтаційної роботи під час вступної компанії цього року та на перспективу!
   Голова Жидачівської райдержадміністрації ГУЧКО М.М. виявила зацікавленність в співпраці з КУП НАНУ, розповіла про освітні проекти міста та району, представила директорів провідних шкіл району, перспективи їх діяльності в умовах карантину!
   Зі свого боку Бошицький Ю.Л. окреслив пріоритети та освітню, наукову, культурологічну роботу університету, студентське життя та університетські авторські молодіжні проекти та наші музеї!
  Домовились про підписання меморандуму про співпрацю між Жидачівською райдержадміністрацією та Київським університетом НАН України в найближчий час!
   Враховуючи важливість регіональної стратегії КУП НАНУ та профорієнтаційний аспект візиту ректора Ю.Бошицького до Жидачіва напередодні вступної компанії, відбулися також і зустрічі та переговори з директорами шкіл міста та району! Обговорювалися можливість поступлення і навчання випускників цих шкіл у Київському університеті права як в цьому році, так і на перспективу.
   Регіональна політика університету націлена на збереження студентів в Україні і готовність навчання їх правознавству як в Києві, так і в Рівненському інституті КУП НАНУ в місті Рівному.
   Для бібліотек шкіл міста та голові райдержадміністрації з метою популярізації юридичної освіти і науки, ректор передав рекламну продукцію про КУП НАНУ і комплекти великої юридичної енциклопедії.
   Під час зустрічей були присутні СУЛИГА М.М.  керівник міжнародного центру історико-правових досліджень країн Центральної та Східної Європи КУП НАНУ і постійний партнер університету львівський адвокат І.В. ЛЕСЬ, завдяки якому були  організовані  переговори ректора в місті Жидачів.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg