Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП НАНУ налагоджує зв’язки із Закарпатським регіональним центром соціально-економічних та гуманітарних досліджень
КУП НАНУ налагоджує зв’язки із Закарпатським регіональним центром соціально-економічних та гуманітарних досліджень

Перебуваючи з робочим візитом у м.Ужгород, 11 квітня 2019 року делегація Київського університету права НАН України на чолі з  ректором, професором Бошицьким Ю.Л., у складі декана юридичного факультету Тарасевич Т.Ю. к.ю.н., професора кафедри цивільно і кримінально-правових дисциплін Біленчука П.Д., Голови ради молодих вчених Кортукової Т.О. провела зустріч із директором Закарпатського регіонального центру соціально-економічних та гуманітарних досліджень Сембером С.В. к.е.н.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Закарпатський регіональний центр соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України – державна наукова установа, підрозділ НАН України, був створений у 1996 році. Це єдина академічна установа України, яка займається проблемами сталого розвитку у регіоні. Найважливішими напрямками наукової діяльності установи є: дослідження проблем соціально-економічного розвитку Закарпаття, Карпатського регіону, проблем регіонального ринку праці, соціальних і політичних проблем громадянської думки з актуальних питань внутрішньої та зовнішньої політики України; транскордонного співробітництва з країнами-сусідами, впливу ЄС на регіональний розвиток, а також можливих наслідків, пов’язаних з його розширенням до кордонів України; виконання комплексних наукових робіт міжгалузевої тематики, розробка наукових рекомендацій по покращенню екологічної ситуації в регіоні.

В рамках зустрічі відбулось обговорення перспектив розвитку подальшої конструктивної співпраці Київського університету права НАН України із Закарпатським регіональним центром соціально-економічних та гуманітарних досліджень: а саме: акцентовано увагу на перспективних напрямках співпраці в рамках реалізації науково-дослідних проектів, проведення спільних науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів,  тощо.

По завершенню переговорів сторони обмінялись подарунками. Зокрема, Сембер С.В. передав до бібліотеки КУП НАНУ свій авторський примірник книги «Перспективи економічного розвитку територіальних громад Закарпаття в умовах децентралізації влади».

 Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg