Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП НАНУ поглиблює співпрацю з Державним підприємством «Документ» з метою працевлаштування студентів
КУП НАНУ поглиблює співпрацю з Державним підприємством «Документ» з метою працевлаштування студентів

У рамках заходів, приурочених до Всеукраїнського тижня права, студенти Київського університету права НАН України завітали до ДП «Документ».

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Інспектори Центру обслуговування «Паспортний сервіс» ознайомили майбутніх правознавців із захисними елементами біометричного паспорту, особливостями виготовлення посвідки на тимчасове та постійне проживання в Україні, а також відповіли на питання щодо імміграції та еміграції, які цікавили студентів.

ugorec.jpg ugorec.jpg


Начальник відділу обслуговування громадян Департаменту з надання послуг ДП «Документ» Т.О. Слободенюк розповів студентам про використання інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій, які унеможливлюють корупційні прояви у роботі підприємства, а також звернув увагу на 7 особливостей сучасного «Паспортного сервісу» - повага до клієнта, комфорт, професіоналізм персоналу, відкритість процесів, державна гарантія дотримання усіх норм виготовлення внутрішніх документів й документів для виїзду за кордон тощо.

ugorec.jpg

Студенти відвідали зону видачі готових  паспортів, де їм  продемонстрували процес верифікації особи. Особливий інтерес викликала можливість ідентифікувати особу не лише за відбитками пальців, а й за відцифрованим образом обличчя.

Наприкінці зустрічі студентів ознайомили із можливостями працевлаштування у Центрі обслуговування «Паспортний сервіс».

 

Прес-центр КУП НАНУ

 

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg