Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> КУП НАНУ провів науково-практичну конференцію в Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права «Проблеми ювенальної юстиції: європейський досвід, українські реалії»
КУП НАНУ провів науково-практичну конференцію в Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права «Проблеми ювенальної юстиції: європейський досвід, українські реалії»
    Нещодавно в м. Бердичів Житомирської області на базі Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права відбулась науково-практична конференція «Проблеми ювенальної юстиції: європейський досвід, українські реалії».
    Співорганізаторами вказаної конференції виступили Київський університет права та Бердичівський коледж промисловості, економіки та права. КУП НАНУ представляли професор Білінчук П.Д., доц. Ковальчук Ю.І. У роботі  науково-практичної конференції взяли участь директор коледжу Демус І.О., заступник директора коледжу Марковський Б.В., голова циклової комісії з правознавства Посудевський В.Ц., генеральний директор «АЮР – КОНСАЛТІНГ» Малій М.І., представники судових та правоохоронних органів і студенти вищевказаного коледжу.
kov1.jpg
kov2.jpg
    У наукових доповідях підіймалися актуальні питання щодо причин та умов вчинення неповнолітніми правопорушень на сучасному етапі розвитку України, а також заходи попередження правопорушень серед молоді. Обрана тематика науково-практичної конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики.
kov3.jpg
kov4.jpg
    В рамках конференції директор коледжу Демус І.О. ознайомив представників КУП НАНУ з музеєм та матеріально технічною базою коледжу, обговорили питання щодо подальшої взаємовигідної співпраці в галузі освіти та науки між КУП НАНУ та Бердичівським коледжем промисловості, економіки та права.

Ю.І. Ковальчук
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg