Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
КУП НАНУ провів VIII Міжнародну науково-практичну конференцію «Зміни в цивільному праві Європейського Союзу» в м. Дебрецен, Угорщина

     28-29 квітня 2017 року студентська молодь та професорсько-викладацький склад Київського університету права НАН України на чолі з ректором, професором Юрієм Бошицьким взяли участь у роботі VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Зміни в цивільному праві Європейського Союзу», що відбулася в м. Дебрецен, Угорщина, що проходила під егідою Київського університету права НАН України та Дебреценського університету.
     З вітальним словом до гостей та учасників конференції звернулися ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький, директор Інституту цивілістики Дебреценського університету, професор Гьорг Чечі та  декан юридичного факультету Дебреценського університету, професор Вероніка Сікора, наголосивши при цьому на важливості наукового дослідження сучасних проблем у галузі цивільного права Європейського Союзу, пошуку нових форм і методів вдосконалення цивільного законодавства, становлення нових інститутів та категорій цивільного права Угорщини та України.

     На адресу організаторів та учасників конференції надійшли листи – привітання від Президента Національної академії наук України, академіка НАН України Бориса Патона, Голови Союзу юристів України Святослава Піскуна та  Омбудсмена Угорського Парламенту з питань захисту даних та свободи інформації, почесного доктора Київського університету Національної академії наук України Аттіли Петерфалві, які побажали усім учасникам конференції цікавих доповідей та виступів, плідної дискусії, обговорення важливих питань задля здійснення реальних кроків з метою збалансованого розвитку цивільного права.

     Делегацію від КУП НАНУ представляли окрім ректора, наступні викладачі та студенти: доцент кафедри галузевих правових наук Київського університету права Національної академії наук України, к.ю.н. - Раїса Перелигіна;  завідувач Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи Київського університету права НАН України, к.ю.н. - Уляна Андрусів та студенти магістратури КУП НАНУ - Ольга Мазур, Аліна Свистун, Ганна Дерев’янко, а також представники інших навчальних закладів та державних установ України: Оксана Шпиталь - представник Державної служби інтелектуальної власності України; Ірина Черніченко - старший викладач кафедри кримінального права та процесу Ужгородського Національного університету, к.ю.н. та Крістіна Бошицька - студентка магістратури Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

     Також у даному заході взяли участь провідні науковці юридичного факультету Дебреценського університету. Обговорення всіх питань пройшло на високому науковому рівні та англійською мовою. Виступи всіх учасників були надзвичайно цікавими, а дискусії плідними. Зокрема, науковці не обійшли своєю увагою такі актуальні питання як  охорона інтелектуальної власності в сучасній Україні; проблемні питання регулювання договорів на задоволення потреб людини; законодавчі та інституційні напрямки розвитку в сфері інтелектуальної власності; питання захисту суміжних прав організацій мовлення за цивільним законодавством України та Угорщини; питання публічного розгляду справи у практиці Європейського суду з прав людини та ін.

     В знак дружби та співробітництва ректором Юрієм Бошицьким були вручені Подяки директору Інституту цивілістики Дебреценського університету, професору Гьоргу Чечі та  декану юридичного факультету Дебреценського університету, професору Вероніці Сікорі за вагомий внесок у розвиток міжнародної співпраці між Київським університетом права НАН України та Дебреценським університетом, а також цінні подарунки – картини відомих львівських майстрів та нові видання Київського університету права НАН України для поповнення бібліотеки Дебреценського університету.

     На урочистому закритті конференції, учасників було відзначено міжнародними європейськими сертифікатами, а ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького нагороджено найвищою нагородою юридичного факультету Дебреценського університету – «Пам'ятна бронзова медаль». Крім того, делегація КУП НАНУ мала можливість ознайомитися із перлинами історично-архітектурною спадщиною м. Дебрецен, місцевими традиціями та звичаями.

     Варто зазначити, що проведення таких заходів міжнародного рівня сприяє розширенню міжнародних зв’язків, обміну досвідом та науковими поглядами провідних вчених Угорщини та України, що в свою чергу, слугує успішній інтеграції нашої країни в європейський простір.

Матеріал підготувала:
доц. кафедри галузевих правових наук
Перелигіна Раїса
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg