Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
КУП НАНУ в роботі методологічного семінару.
УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ КУП НАН УКРАЇНИ НА МЕТОДОЛОГІЧНОМУ СЕМІНАРІ НА ТЕМУ: "ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО КОНСТИТУЦІОНАЛІЗМУ ТА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ"

 

       27 жовтня у Великому конференц-залі Національної академії наук України за сприянням Інституту держави і права ім.. В.М. Корецького НАН України та юридичної фірми «Салком» відбувся методологічний семінар на тему: «Теоретико-методологічні проблеми сучасного конституціоналізму та державного управління в Україні».

       У роботі семінару взяли участь народні депутати України, керівні працівники Верховної Ради України, Секретаріату Президента України, Кабінету Міністрів України, ЦВК України та інших державних органів, Академії правових наук України, а також науковці інститутів НАН України та викладачі вищих навчальних закладів.

       Приємно відзначити, що лише студенти Київського університету права НАН України на запрошення ректора, професора Бошицького Ю.Л. мали унікальну можливість взяти участь у роботі семінару за участю найповажніших осіб держави, а саме: Ю.С. Шемшученка - Директора Інституту держави і права ім.. В.М. Корецького НАН України, академік НАН України; М.В. Оніщука - Міністра юстиції України; Т.В. Мотренко - начальника Головного управління державної служби України; В.Ф. Сіренка - головного наукового співробітника Інституту держави і права ім.. В.М. Корецького НАН України; Ю.А. Левенця - директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім.. І.Ф. Кураса НАН України, академіка НАН України; М.В. Поповича - Директора Інституту філософії ім.Г.С. Сковороди; Є.Б. Кубка - головного наукового співробітника Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, академіка АПрН України та інші.

       Вступне слово було надано директору Інституту держави і права ім.В.М.Корецького, академіку НАН України - Ю.С.Шемшученко. Юрій Сергійович зазначив, що основною проблемою українського законодавства є те, що воно є неякісним. Головним критерієм має стати сумлінне виконання законів для затвердження правових принципів у нашій державі. Стосовно проекту змін Конституції Президента України, то Ю.С. Шемшученко звернув увагу на те, що формування двопалатного парламенту не сприятиме покращенню якості законодавства, а навпаки, така модель є більш властивою федераціям, яка сприятиме поглибленню суперечок всередині країни та більшому забезпеченню інтересів бюрократичного апарату.

       Також до слова було запрошено Міністра юстиції України Миколу Васильовича Оніщука та народного депутата України, кандидата політичних наук Юрія Романовича Мірошниченка, які висловили свої погляди стосовно даного питання.

       Науковці дійшли єдиного висновку, якщо хоча б половина висловленого на семінарі буде втілено в життя, то Україна дуже швидко подолає всі внутрішні конфлікти і з гордістю вийде на європейський рівень розвитку.

      Для студентів КУП НАН було корисно дізнатись про конституційно-правові аспекти державного управління в Україні, про проблеми адміністративної реформи та оптимізації структури державного управління, підвищення його якості та ефективності, проведення конституційної реформи в Україні, про основні напрями і шляхи вдосконалення системи державного управління, адже поління молодих юристів повинно знати як в майбутньому навести лад в країні та відновити справжні права та свободи для всіх українців, згідно офіційних роз'яснень, та системного оновлення конституційного регулювання суспільних відносин.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg