Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
КУП НАНУ відвідала делегація з Китайської Народної Республіки
     11 квітня 2017 року у рамках офіційного ділового візиту до України  за сприяння Державної служби інтелектуальної власності та на запрошення ректора Ю. Бошицького Київський університет права НАН України відвідала  делегація Китайської Народної Республіки, представників сфери охорони інтелектуальної власності. В останні роки Китайська Народна Республіка особливу увагу приділяє питанням охорони інтелектуальної власності, тому не дивно, що до складу делегації увійшли провідні державні службовці столиці КНР – міста Пекіна. Очолив делегацію –  Генеральний директор Пекінського офісу інтелектуальної власності пан Ванг Хонг. Інші члени китайської  делегації представляли сферу освіти, науки та управління інтелектуальною власністю в ряді найбільших районів та  округів столиці Китаю.  Зокрема це – віце-президент Пекінського університету технологій – пан Ніе Зуорен; директор Офісу інтелектуальної власності округу Чаоян Пекінського муніципалітету – пан Фенг Шоухуа; директор Офісу інтелектуальної власності району Меньтоугоу Пекінського муніципалітету – пан Лі Шічун; директор Пекінського офісу інтелектуальної власності – пан Хуанг Джіанджюн; заступник директора Департаменту розвитку промисловості Пекінського офісу інтелектуальної власності – пан Ю Фей; а також третій секретар Посольства Китайської Народної Республіки в Україні – пані Куо Хуануе. Доречі столиця Китаю сьогодні  нараховує 28 мільйонів мешканців.

     Загальновідомо, що велика китайська цивілізація подарувала світу багато відкриттів, які дозволили розширити кордони світу та покращити якість життя, отримати нові знання та велику кількість відкриттів.
     Вважається, що китайцям належить чотири основних винаходи, які суттєво змінили світ – це папір, книгодрукування, порох та компас. Китайська філософія є основоположною у вченнях багатьох мислителів світу.
На сьогоднішній день КНР – це одна з провідних країн світу. За статистикою Світового банку  з 2009-го до 2015 року середньорічний ріст ВВП складав 8,7 %, а в світі 30% росту економіки відбувається завдяки внеску саме китайської економіки. Тому співпраця з такою сильною і економічно розвиненою країною дуже важлива для України.
Ректор познайомив гостей з Київським університетом права Національної академії наук України, зокрема, з представив науково-педагогічний склад, провів екскурсію по університету, показав усі 5 музеїв вузу, навчальні аудиторії та бібліотеку, розказав про основні напрямки діяльності, в тому числі і на міжнародному рівні. Спеціально до візиту поважної делегації  було підготовлено експозицію книжок  університетських видань по інтелектуальній власності, в тому числі і китайських авторів. Також ректор звернув увагу делегації на тому, що Консул Генерального Консульства України в Гуанчжоу – Максим Неміря є випускником КУП НАНУ.
     В свою чергу гості з КНР проінформували про мету свого візиту до університету, яка включає ознайомлення з науковою базою університету і є найбільш інформативною серед європейських аналогів у сфері інтелектуальної власності.

     А також делегація представила основні вузи своєї країни: Пекинський університет (заснований в 1898 році), Університет Цинхуа, Університет Фудань, Научно-технічний університет Китаю, Шанхайський університет Цзяо Тун, Нанкинський національний університет Китаю, який приймає на навчання іноземних студентів з 1954 року більш ніж з 40-ка країн світу.   
    Під час зустрічі сторони окреслили майбутні кроки до поглиблення спільної співпраці між країнами та обмінялись думками щодо важливості підписання двостороннього меморандуму, як основоположного документу в двосторонніх відносинах.  
     Зустріч проходила у теплій атмосфері. На завершення, сторони обмінялися науковою літературою та  пам’ятними сувенірами.
Прес-служба КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg